У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 786 Київ — Шостка


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Київ - Шостка номер 786 відправляється зі станції Київ-Пас. о 07.17 і прибуває на станцію Шостка о 11.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 17 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут поїзда 786 Київ - Шостка пролягає по таким станціям як Видубичі, Дарниця, Носівка, Ніжин, Плиски, Бахмач-Київський, Бахмач-Пас., Конотоп, Кролевець, Терещенська.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 07.17
Видубичі 07.29 2 хв  07.31 12 хв 
Дарниця 07.40 2 хв  07.42 23 хв 
Носівка 08.36 1 хв  08.37 1 г  19 хв 
Ніжин 08.54 2 хв  08.56 1 г  37 хв 
Плиски 09.30 2 хв  09.32 2 г  13 хв 
Бахмач-Київський 09.49 2 хв  09.51 2 г  32 хв 
Бахмач-Пас. 09.55 2 хв  09.57 2 г  38 хв 
Конотоп 10.19 2 хв  10.21 3 г  2 хв 
Кролевець 10.57 2 хв  10.59 3 г  40 хв 
Терещенська 11.18 2 хв  11.20 4 г  1 хв 
Шостка 11.34 4 г  17 хв 

У розкладі поїзда 786 Київ-Пас. — Шостка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Жовтень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031