У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 786 Київ — Шостка


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Київ - Шостка номер 786 відправляється зі станції Київ-Пас. о 07.17 і прибуває на станцію Шостка о 11.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 19 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут поїзда 786 Київ - Шостка пролягає по таким станціям як Видубичі, Дарниця, Носівка, Ніжин, Плиски, Бахмач-Київський, Бахмач-Пас., Конотоп, Кролевець, Терещенська.
Поїзд курсує щоденно.

Ціна квитка на поїзд Київ-Пас. – Шостка починається від 136.47 гривень. Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 07.17
Видубичі 07.29 2 хв  07.31 12 хв 
Дарниця 07.40 2 хв  07.42 23 хв 
Носівка 08.36 1 хв  08.37 1 г  19 хв 
Ніжин 08.54 2 хв  08.56 1 г  37 хв 
Плиски 09.34 2 хв  09.36 2 г  17 хв 
Бахмач-Київський 09.54 2 хв  09.56 2 г  37 хв 
Бахмач-Пас. 10.01 2 хв  10.03 2 г  44 хв 
Конотоп 10.24 2 хв  10.26 3 г  7 хв 
Кролевець 10.59 2 хв  11.01 3 г  42 хв 
Терещенська 11.20 2 хв  11.22 4 г  3 хв 
Шостка 11.36 4 г  19 хв 

У розкладі поїзда 786 Київ-Пас. — Шостка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031