У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 786КЛ Київ — Шостка


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Київ - Шостка номер 786КЛ відправляється зі станції Київ-Пас. о 07.21 і прибуває на станцію Шостка о 11.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 6 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Видубичі, Дарниця, Ніжин, Плиски, Бахмач-Київський, Бахмач-Пас., Конотоп, Кролевець, Терещенська.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 07.21
Видубичі 07.32 2 хв  07.34 11 хв 
Дарниця 07.44 2 хв  07.46 23 хв 
Ніжин 08.54 2 хв  08.56 1 г  33 хв 
Плиски 09.26 2 хв  09.28 2 г  5 хв 
Бахмач-Київський 09.46 2 хв  09.48 2 г  25 хв 
Бахмач-Пас. 09.52 2 хв  09.54 2 г  31 хв 
Конотоп 10.16 2 хв  10.18 2 г  55 хв 
Кролевець 10.52 2 хв  10.54 3 г  31 хв 
Терещенська 11.12 2 хв  11.14 3 г  51 хв 
Шостка 11.27 4 г  6 хв 

У розкладі поїзда 786КЛ Київ-Пас. — Шостка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31