У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 786 Київ — Шостка


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Київ - Шостка номер 786 відправляється зі станції Київ-Пас. о 07.21 і прибуває на станцію Шостка о 11.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 16 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут поїзда 786 Київ - Шостка пролягає по таким станціям як Видубичі, Дарниця, Носівка, Ніжин, Плиски, Бахмач-Київський, Бахмач-Пас., Конотоп, Кролевець, Терещенська.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 07.21
Видубичі 07.32 1 хв  07.33 11 хв 
Дарниця 07.41 2 хв  07.43 20 хв 
Носівка 08.38 1 хв  08.39 1 г  17 хв 
Ніжин 08.57 2 хв  08.59 1 г  36 хв 
Плиски 09.33 2 хв  09.35 2 г  12 хв 
Бахмач-Київський 09.52 2 хв  09.54 2 г  31 хв 
Бахмач-Пас. 09.58 2 хв  10.00 2 г  37 хв 
Конотоп 10.22 2 хв  10.24 3 г  1 хв 
Кролевець 11.00 2 хв  11.02 3 г  39 хв 
Терещенська 11.21 2 хв  11.23 4 г 
Шостка 11.37 4 г  16 хв 

У розкладі поїзда 786 Київ-Пас. — Шостка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031