У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 786 Шостка — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Шостка - Київ номер 786 відправляється зі станції Шостка о 13.10 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 18.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 11 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут поїзда 786 Шостка - Київ пролягає по таким станціям як Терещенська, Кролевець, Конотоп, Бахмач-Пас., Бахмач-Київський, Плиски, Ніжин, Носівка, Дарниця, Видубичі.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шостка 13.10
Терещенська 13.25 2 хв  13.27 15 хв 
Кролевець 13.50 2 хв  13.52 40 хв 
Конотоп 14.31 2 хв  14.33 1 г  21 хв 
Бахмач-Пас. 14.58 2 хв  15.00 1 г  48 хв 
Бахмач-Київський 15.05 2 хв  15.07 1 г  55 хв 
Плиски 15.32 2 хв  15.34 2 г  22 хв 
Ніжин 16.10 4 хв  16.14 3 г 
Носівка 16.37 1 хв  16.38 3 г  27 хв 
Дарниця 17.57 2 хв  17.59 4 г  47 хв 
Видубичі 18.09 2 хв  18.11 4 г  59 хв 
Київ-Пас. 18.21 5 г  11 хв 

У розкладі поїзда 786 Шостка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31