У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

786ОШ Шостка — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 786ОШ сполученням Шостка - Київ-Пас. відправляється зі станції Шостка о 12.12 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 16.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 3 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Терещенська, Кролевець, Конотоп, Бахмач-Пас., Бахмач-Київський, Плиски, Ніжин, Дарниця, Видубичі.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шостка 12.12
Терещенська 12.25 2 хв  12.27 13 хв 
Кролевець 12.46 2 хв  12.48 34 хв 
Конотоп 13.21 2 хв  13.23 1 г  9 хв 
Бахмач-Пас. 13.45 2 хв  13.47 1 г  33 хв 
Бахмач-Київський 13.51 2 хв  13.53 1 г  39 хв 
Плиски 14.13 2 хв  14.15 2 г  1 хв 
Ніжин 14.44 2 хв  14.46 2 г  32 хв 
Дарниця 15.51 2 хв  15.53 3 г  39 хв 
Видубичі 16.03 2 хв  16.05 3 г  51 хв 
Київ-Пас. 16.15 4 г  3 хв 

У розкладі поїзда 786ОШ Шостка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031