У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 786 Шостка — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Шостка - Київ номер 786 відправляється зі станції Шостка о 13.10 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 18.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 19 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут поїзда 786 Шостка - Київ пролягає по таким станціям як Терещенська, Кролевець, Конотоп, Бахмач-Пас., Бахмач-Київський, Плиски, Ніжин, Носівка, Дарниця, Видубичі.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шостка 13.10
Терещенська 13.25 2 хв  13.27 15 хв 
Кролевець 13.50 2 хв  13.52 40 хв 
Конотоп 14.31 2 хв  14.33 1 г  21 хв 
Бахмач-Пас. 14.58 2 хв  15.00 1 г  48 хв 
Бахмач-Київський 15.05 2 хв  15.07 1 г  55 хв 
Плиски 15.32 2 хв  15.34 2 г  22 хв 
Ніжин 16.10 4 хв  16.14 3 г 
Носівка 16.37 1 хв  16.38 3 г  27 хв 
Дарниця 18.05 2 хв  18.07 4 г  55 хв 
Видубичі 18.17 2 хв  18.19 5 г  7 хв 
Київ-Пас. 18.29 5 г  19 хв 

У розкладі поїзда 786 Шостка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930