У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 786 Шостка — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Шостка - Київ номер 786 відправляється зі станції Шостка о 12.22 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 16.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 22 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут поїзда 786 Шостка - Київ пролягає по таким станціям як Терещенська, Кролевець, Конотоп, Бахмач-Пас., Бахмач-Київський, Плиски, Ніжин, Носівка, Дарниця, Видубичі.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шостка 12.22
Терещенська 12.36 2 хв  12.38 14 хв 
Кролевець 12.57 2 хв  12.59 35 хв 
Конотоп 13.34 2 хв  13.36 1 г  12 хв 
Бахмач-Пас. 13.58 2 хв  14.00 1 г  36 хв 
Бахмач-Київський 14.05 2 хв  14.07 1 г  43 хв 
Плиски 14.28 2 хв  14.30 2 г  6 хв 
Ніжин 15.00 2 хв  15.02 2 г  38 хв 
Носівка 15.20 1 хв  15.21 2 г  58 хв 
Дарниця 16.20 3 хв  16.23 3 г  58 хв 
Видубичі 16.32 2 хв  16.34 4 г  10 хв 
Київ-Пас. 16.44 4 г  22 хв 

У розкладі поїзда 786 Шостка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728