У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 788 Київ — Шостка


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Київ - Шостка номер 788 відправляється зі станції Київ-Пас. о 18.07 і прибуває на станцію Шостка о 22.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 30 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут поїзда 788 Київ - Шостка пролягає по таким станціям як Видубичі, Дарниця, Бровари, Носівка, Ніжин, Плиски, Бахмач-Київський, Бахмач-Пас., Конотоп, Кролевець, Терещенська.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 18.07
Видубичі 18.19 2 хв  18.21 12 хв 
Дарниця 18.31 2 хв  18.33 24 хв 
Бровари 18.47 1 хв  18.48 40 хв 
Носівка 19.31 1 хв  19.32 1 г  24 хв 
Ніжин 19.50 2 хв  19.52 1 г  43 хв 
Плиски 20.28 2 хв  20.30 2 г  21 хв 
Бахмач-Київський 20.52 1 хв  20.53 2 г  45 хв 
Бахмач-Пас. 20.58 2 хв  21.00 2 г  51 хв 
Конотоп 21.22 2 хв  21.24 3 г  15 хв 
Кролевець 22.00 2 хв  22.02 3 г  53 хв 
Терещенська 22.21 2 хв  22.23 4 г  14 хв 
Шостка 22.37 4 г  30 хв 

У розкладі поїзда 788 Київ-Пас. — Шостка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031