У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 788 Шостка — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Шостка - Київ номер 788 відправляється зі станції Шостка о 06.45 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 11.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 25 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут поїзда 788 Шостка - Київ пролягає по таким станціям як Терещенська, Кролевець, Конотоп, Бахмач-Пас., Бахмач-Київський, Плиски, Ніжин, Носівка, Бровари, Дарниця, Видубичі.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шостка 06.45
Терещенська 06.59 2 хв  07.01 14 хв 
Кролевець 07.21 2 хв  07.23 36 хв 
Конотоп 07.58 2 хв  08.00 1 г  13 хв 
Бахмач-Пас. 08.22 2 хв  08.24 1 г  37 хв 
Бахмач-Київський 08.29 2 хв  08.31 1 г  44 хв 
Плиски 08.53 2 хв  08.55 2 г  8 хв 
Ніжин 09.25 2 хв  09.27 2 г  40 хв 
Носівка 09.43 1 хв  09.44 2 г  58 хв 
Бровари 10.29 1 хв  10.30 3 г  44 хв 
Дарниця 10.44 2 хв  10.46 3 г  59 хв 
Видубичі 10.56 2 хв  10.58 4 г  11 хв 
Київ-Пас. 11.10 4 г  25 хв 

У розкладі поїзда 788 Шостка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031