У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 788 Шостка — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Шостка - Київ номер 788 відправляється зі станції Шостка о 06.10 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 11.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 16 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут поїзда 788 Шостка - Київ пролягає по таким станціям як Терещенська, Кролевець, Конотоп, Бахмач-Пас., Бахмач-Київський, Плиски, Ніжин, Носівка, Дарниця, Видубичі.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шостка 06.10
Терещенська 06.25 2 хв  06.27 15 хв 
Кролевець 06.49 2 хв  06.51 39 хв 
Конотоп 07.30 15 хв  07.45 1 г  20 хв 
Бахмач-Пас. 08.10 2 хв  08.12 2 г 
Бахмач-Київський 08.17 2 хв  08.19 2 г  7 хв 
Плиски 08.45 2 хв  08.47 2 г  35 хв 
Ніжин 09.23 2 хв  09.25 3 г  13 хв 
Носівка 09.43 1 хв  09.44 3 г  33 хв 
Дарниця 11.00 3 хв  11.03 4 г  50 хв 
Видубичі 11.13 2 хв  11.15 5 г  3 хв 
Київ-Пас. 11.26 5 г  16 хв 

У розкладі поїзда 788 Шостка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031