У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 79 Дніпро — Львів «ДНІПРО»


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Дніпро - Львів номер 79 відправляється зі станції Дніпро-Головний о 22.03 і прибуває на станцію Львів о 13.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 3 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут поїзда 79 Дніпро - Львів пролягає по таким станціям як Кам'янське-Пасажирське, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Київ-Пас., Полонне, Підзамче.
Поїзд курсує щоденно.

Ціна квитка на поїзд Дніпро-Головний – Львів починається від 215.75 гривень. Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 22.03
Кам'янське-Пасажирське 22.33 2 хв  22.35 30 хв 
П'ятихатки-Пас. 23.46 2 хв  23.48 1 г  43 хв 
Олександрія 01.02 2 хв  01.04 2 г  59 хв 
Знам'янка-Пас. 01.53 2 хв  01.55 3 г  50 хв 
Ім. Тараса Шевченка 03.07 2 хв  03.09 5 г  4 хв 
Київ-Пас. 05.44 27 хв  06.11 7 г  41 хв 
Полонне 09.26 2 хв  09.28 11 г  23 хв 
Підзамче 12.52 2 хв  12.54 14 г  49 хв 
Львів 13.06 15 г  3 хв 

У розкладі поїзда 79 Дніпро-Головний — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031