З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро - Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро - Львів:

Розклад поїздів Дніпро Львів на поточний момент містить 7 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 31 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро Львів найчастіше зупиняються на станціях Олександрія, Знам'янка-Пас., Злочів, Тернопіль-Пас., Красне, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 09.20, 13.45, 14.26 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 02.49, 12.37, 08.28 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Дніпро Львів говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Дніпро - Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Дніпро - Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро — Львів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Львів — Дніпро