У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 790 Кропивницький — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд Кропивницький - Київ номер 790 відправляється зі станції Кропивницький о 00.30 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 07.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 55 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 55 хв. Маршрут поїзда 790 Кропивницький - Київ пролягає по таким станціям як Знам'янка-Пас., Фундукліївка, Кам'янка, Ім. Тараса Шевченка, Городище, Корсунь, Миронівка, Видубичі-Трипільські.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кропивницький 00.30
Знам'янка-Пас. 01.24 41 хв  02.05 54 хв 
Фундукліївка 02.55 2 хв  02.57 2 г  25 хв 
Кам'янка 03.12 2 хв  03.14 2 г  42 хв 
Ім. Тараса Шевченка 03.38 2 хв  03.40 3 г  8 хв 
Городище 04.25 2 хв  04.27 3 г  55 хв 
Корсунь 04.49 2 хв  04.51 4 г  19 хв 
Миронівка 05.24 2 хв  05.26 4 г  54 хв 
Видубичі-Трипільські 07.12 2 хв  07.14 6 г  42 хв 
Київ-Пас. 07.25 6 г  55 хв 

У розкладі поїзда 790 Кропивницький — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930