У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кропивницький - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Кропивницький - Київ:

Розклад поїздів Кропивницький Київ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 9 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Кропивницький Київ найчастіше зупиняються на станціях Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.59 зі станції Кропивницький, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 05.08 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Кропивницький Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Кропивницький - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Кропивницький - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
790 Кропивницький Київ 23.59
Кропивницький
05.08
Київ-Пас.
5 г 9 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Кропивницький -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кропивницький — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Кропивницький