У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 804 Рівне — Львів


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Рівне - Львів номер 804 відправляється зі станції Рівне о 06.45 і прибуває на станцію Львів о 09.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 12 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут поїзда 804 Рівне - Львів пролягає по таким станціям як Здолбунів-Пас., Дубно, Броди, Красне, Задвір'я, Підзамче.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рівне 06.45
Здолбунів-Пас. 06.58 2 хв  07.00 13 хв 
Дубно 07.36 2 хв  07.38 51 хв 
Броди 08.28 2 хв  08.30 1 г  43 хв 
Красне 09.06 1 хв  09.07 2 г  21 хв 
Задвір'я 09.19 1 хв  09.20 2 г  34 хв 
Підзамче 09.45 1 хв  09.46 3 г 
Львів 09.57 3 г  12 хв 

У розкладі поїзда 804 Рівне — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31