У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 804 Рівне — Львів


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Рівне - Львів номер 804 відправляється зі станції Рівне о 06.45 і прибуває на станцію Львів о 09.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 51 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут поїзда 804 Рівне - Львів пролягає по таким станціям як Здолбунів-Пас., Дубно, Броди, Красне, Задвір'я, Підзамче.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рівне 06.45
Здолбунів-Пас. 06.58 2 хв  07.00 13 хв 
Дубно 07.32 2 хв  07.34 47 хв 
Броди 08.16 2 хв  08.18 1 г  31 хв 
Красне 08.49 1 хв  08.50 2 г  4 хв 
Задвір'я 09.01 1 хв  09.02 2 г  16 хв 
Підзамче 09.24 1 хв  09.25 2 г  39 хв 
Львів 09.36 2 г  51 хв 

У розкладі поїзда 804 Рівне — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930