У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Львів
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Рівне - Львів:

Розклад поїздів і електричок Рівне - Львів на даний момент включає поїздів далекого прямування - 3, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 1. Перший поїзд відправляється зі станції Рівне вночі о 03 г 10 хв і прибуває на кінцеву станцію о 07 г 52 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Рівне о 19 г 46 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Рівне до пункту прибуття Львів становить 3 г 22 хв: найшвидший поїзд їде 2 г 49 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 4 г 42 хв.
Деякі поїзди від станції Рівне до станції Львів курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Рівне - Львів проїжджають через такі станції і населені пункти як: Квасилів, Озеряни, Підлужжя, Михайлівка, Кути, Куткор, 1460 Км.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Рівне - Львів, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Рівне - Львів можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку  - тільки в квитковій касі вокзалу.

Квитки

Від станції Рівне до станції Львів можна доїхати потягом далекого сполучення і електричкою (приміським поїздом). Ціна квитка на поїзд Рівне Львів починається від 131.38 гривень. Квиток на електричку коштує 110.00 гривень. Потяги України обслуговуються Укрзалізницею, а електрички - регіональними підрозділами цієї компанії (Львівська, Південно-Західна, Південна, Одеська, Придніпровська, Донецька).

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6092-6091* Рівне Львів 03.10
Рівне
07.52
Львів
4 г 42 хв Курсує щоденно - переглянути
804 Рівне Львів 06.40
Рівне
09.29
Львів
2 г 49 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
806 Рівне Львів 13.30
Рівне
16.20
Львів
2 г 50 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
368 Ковель Ужгород 19.46
Рівне
22.55
Львів
3 г 9 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Рівне -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Львів

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Львів — Рівне

За маршрутом Рівне - Львів курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Рівне - Львів Показати тільки електрички сполученням Рівне - Львів