У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 86 Львів — Запоріжжя


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Львів - Запоріжжя номер 86 відправляється зі станції Львів о 10.40 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 07.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 21 г 10 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 13 хв. Маршрут поїзда 86 Львів - Запоріжжя пролягає по таким станціям як Злочів, Підволочиськ, Вінниця, Біла Церква, Корсунь, Цвіткове, Знам'янка-Пас., П'ятихатки-Пас., Кам'янське-Пасажирське, Синельникове-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 10.40
Красне 11.25 3 хв  11.28 45 хв 
Злочів 11.51 2 хв  11.53 1 г  11 хв 
Тернопіль-Пас. 12.50 7 хв  12.57 2 г  10 хв 
Підволочиськ 13.53 4 хв  13.57 3 г  13 хв 
Хмельницький 14.57 15 хв  15.12 4 г  17 хв 
Вінниця 17.20 5 хв  17.25 6 г  40 хв 
Козятин-1 18.21 23 хв  18.44 7 г  41 хв 
Біла Церква 20.33 2 хв  20.35 9 г  53 хв 
Миронівка 21.40 2 хв  21.42 11 г 
Корсунь 22.17 2 хв  22.19 11 г  37 хв 
Городище 22.39 2 хв  22.41 11 г  59 хв 
Цвіткове 22.57 2 хв  22.59 12 г  17 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.26 21 хв  23.47 12 г  46 хв 
Знам'янка-Пас. 01.21 3 хв  01.24 14 г  41 хв 
Олександрія 02.05 2 хв  02.07 15 г  25 хв 
П'ятихатки-Пас. 03.23 12 хв  03.35 16 г  43 хв 
Верхівцеве 04.11 2 хв  04.13 17 г  31 хв 
Кам'янське-Пасажирське 04.41 2 хв  04.43 18 г  1 хв 
Дніпро-Головний 05.18 20 хв  05.38 18 г  38 хв 
Синельникове-1 06.38 2 хв  06.40 19 г  58 хв 
Запоріжжя-1 07.50 21 г  10 хв 

У розкладі поїзда 86 Львів — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031