У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Запоріжжя
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Львів - Запоріжжя:

Розклад поїздів Львів Запоріжжя на поточний момент містить 8 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 59 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 21. Потяги, що курсують за напрямком Львів Запоріжжя найчастіше зупиняються на станціях Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Підзамче, Верхівцеве, Кропивницький, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 11.00, 13.53, 19.10 зі станції Львів, в кінцевий же пункт Запоріжжя-1 прибувають вони відповідно о 06.45, 15.44, 11.20 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Львів Запоріжжя говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Львів - Запоріжжя складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Львів - Запоріжжя можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Львів -Запоріжжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Запоріжжя

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Запоріжжя — Львів