У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Запоріжжя
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Львів - Запоріжжя:

Розклад поїздів Львів Запоріжжя на поточний момент містить 9 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 20 г 23 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 28. Потяги, що курсують за напрямком Львів Запоріжжя найчастіше зупиняються на станціях Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний, Біла Церква, Верхівцеве, Підзамче, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.02, 01.05, 10.55 зі станції Львів, в кінцевий же пункт Запоріжжя-1 прибувають вони відповідно о 22.11, 07.54 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Львів Запоріжжя свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Львів - Запоріжжя складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Львів - Запоріжжя можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Львів -Запоріжжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Запоріжжя

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Запоріжжя — Львів