У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 86 Запоріжжя — Львів


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Запоріжжя - Львів номер 86 відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 16.03 і прибуває на станцію Львів о 12.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 41 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 57 хв. Маршрут поїзда 86 Запоріжжя - Львів пролягає по таким станціям як Дніпро-Головний, Верхівцеве, Олександрія, Ім. Тараса Шевченка, Корсунь, Біла Церква, Вінниця, Підволочиськ, Злочів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 16.03
Синельникове-1 17.14 2 хв  17.16 1 г  11 хв 
Дніпро-Головний 18.10 20 хв  18.30 2 г  7 хв 
Кам'янське-Пасажирське 19.03 2 хв  19.05 3 г 
Верхівцеве 19.37 2 хв  19.39 3 г  34 хв 
П'ятихатки-Пас. 20.26 2 хв  20.28 4 г  23 хв 
Олександрія 21.51 2 хв  21.53 5 г  48 хв 
Знам'янка-Пас. 22.38 5 хв  22.43 6 г  35 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.57 21 хв  00.18 7 г  54 хв 
Городище 01.03 2 хв  01.05 9 г 
Корсунь 01.25 2 хв  01.27 9 г  22 хв 
Миронівка 02.05 2 хв  02.07 10 г  2 хв 
Біла Церква 03.01 2 хв  03.03 10 г  58 хв 
Козятин-1 04.48 15 хв  05.03 12 г  45 хв 
Вінниця 05.55 5 хв  06.00 13 г  52 хв 
Хмельницький 07.59 15 хв  08.14 15 г  56 хв 
Підволочиськ 09.26 4 хв  09.30 17 г  23 хв 
Тернопіль-Пас. 10.19 10 хв  10.29 18 г  16 хв 
Злочів 11.26 2 хв  11.28 19 г  23 хв 
Красне 11.53 2 хв  11.55 19 г  50 хв 
Львів 12.44 20 г  41 хв 

У розкладі поїзда 86 Запоріжжя-1 — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Липень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31