У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 86 Запоріжжя — Львів


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Запоріжжя - Львів номер 86 відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 19.08 і прибуває на станцію Львів о 17.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 22 г 12 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 48 хв. Маршрут поїзда 86 Запоріжжя - Львів пролягає по таким станціям як Дніпро-Головний, Верхівцеве, Олександрія, Ім. Тараса Шевченка, Городище, Миронівка, Козятин-1, Хмельницький, Тернопіль-Пас., Красне.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 19.08
Синельникове-1 20.20 2 хв  20.22 1 г  12 хв 
Дніпро-Головний 21.14 20 хв  21.34 2 г  6 хв 
Кам'янське-Пасажирське 22.09 2 хв  22.11 3 г  1 хв 
Верхівцеве 22.44 2 хв  22.46 3 г  36 хв 
П'ятихатки-Пас. 23.28 21 хв  23.49 4 г  20 хв 
Олександрія 01.10 2 хв  01.12 6 г  2 хв 
Знам'янка-Пас. 01.53 5 хв  01.58 6 г  45 хв 
Ім. Тараса Шевченка 03.24 15 хв  03.39 8 г  16 хв 
Цвіткове 04.10 2 хв  04.12 9 г  2 хв 
Городище 04.29 2 хв  04.31 9 г  21 хв 
Корсунь 04.52 2 хв  04.54 9 г  44 хв 
Миронівка 05.29 2 хв  05.31 10 г  21 хв 
Біла Церква 06.41 2 хв  06.43 11 г  33 хв 
Козятин-1 09.48 2 хв  09.50 14 г  40 хв 
Вінниця 10.50 3 хв  10.53 15 г  42 хв 
Хмельницький 12.53 12 хв  13.05 17 г  45 хв 
Підволочиськ 14.07 2 хв  14.09 18 г  59 хв 
Тернопіль-Пас. 14.57 6 хв  15.03 19 г  49 хв 
Злочів 16.01 2 хв  16.03 20 г  53 хв 
Красне 16.29 2 хв  16.31 21 г  21 хв 
Львів 17.20 22 г  12 хв 

У розкладі поїзда 86 Запоріжжя-1 — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930