У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 86 Запоріжжя — Львів


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Запоріжжя - Львів номер 86 відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 19.17 і прибуває на станцію Львів о 15.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 34 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 43 хв. Маршрут поїзда 86 Запоріжжя - Львів пролягає по таким станціям як Дніпро-Головний, Верхівцеве, Олександрія, Ім. Тараса Шевченка, Корсунь, Миронівка, Козятин-1, Хмельницький, Тернопіль-Пас., Красне.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 19.17
Синельникове-1 20.13 2 хв  20.15 56 хв 
Дніпро-Головний 21.06 20 хв  21.26 1 г  49 хв 
Кам'янське-Пасажирське 21.58 2 хв  22.00 2 г  41 хв 
Верхівцеве 22.35 2 хв  22.37 3 г  18 хв 
П'ятихатки-Пас. 23.18 21 хв  23.39 4 г  1 хв 
Олександрія 00.53 2 хв  00.55 5 г  36 хв 
Знам'янка-Пас. 01.40 7 хв  01.47 6 г  23 хв 
Ім. Тараса Шевченка 03.07 21 хв  03.28 7 г  50 хв 
Цвіткове 03.54 2 хв  03.56 8 г  37 хв 
Корсунь 04.27 11 хв  04.38 9 г  10 хв 
Таганча 05.01 17 хв  05.18 9 г  44 хв 
Миронівка 05.32 2 хв  05.34 10 г  15 хв 
Біла Церква 06.29 2 хв  06.31 11 г  12 хв 
Козятин-1 08.15 21 хв  08.36 12 г  58 хв 
Вінниця 09.34 5 хв  09.39 14 г  17 хв 
Хмельницький 11.40 15 хв  11.55 16 г  23 хв 
Підволочиськ 12.53 2 хв  12.55 17 г  36 хв 
Тернопіль-Пас. 13.42 5 хв  13.47 18 г  25 хв 
Злочів 14.42 2 хв  14.44 19 г  25 хв 
Красне 15.08 2 хв  15.10 19 г  51 хв 
Львів 15.51 20 г  34 хв 

У розкладі поїзда 86 Запоріжжя-1 — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930