У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 86 Запоріжжя — Львів


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Запоріжжя - Львів номер 86 відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 16.03 і прибуває на станцію Львів о 12.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 41 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 57 хв. Маршрут поїзда 86 Запоріжжя - Львів пролягає по таким станціям як Дніпро-Головний, Верхівцеве, Олександрія, Ім. Тараса Шевченка, Корсунь, Біла Церква, Вінниця, Підволочиськ, Злочів.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 16.03
Синельникове-1 17.14 2 хв  17.16 1 г  11 хв 
Дніпро-Головний 18.10 20 хв  18.30 2 г  7 хв 
Кам'янське-Пасажирське 19.03 2 хв  19.05 3 г 
Верхівцеве 19.37 2 хв  19.39 3 г  34 хв 
П'ятихатки-Пас. 20.26 2 хв  20.28 4 г  23 хв 
Олександрія 21.51 2 хв  21.53 5 г  48 хв 
Знам'янка-Пас. 22.38 5 хв  22.43 6 г  35 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.57 21 хв  00.18 7 г  54 хв 
Городище 01.03 2 хв  01.05 9 г 
Корсунь 01.25 2 хв  01.27 9 г  22 хв 
Миронівка 02.05 2 хв  02.07 10 г  2 хв 
Біла Церква 03.01 2 хв  03.03 10 г  58 хв 
Козятин-1 04.48 15 хв  05.03 12 г  45 хв 
Вінниця 05.55 5 хв  06.00 13 г  52 хв 
Хмельницький 07.59 15 хв  08.14 15 г  56 хв 
Підволочиськ 09.26 4 хв  09.30 17 г  23 хв 
Тернопіль-Пас. 10.19 10 хв  10.29 18 г  16 хв 
Злочів 11.26 2 хв  11.28 19 г  23 хв 
Красне 11.53 2 хв  11.55 19 г  50 хв 
Львів 12.44 20 г  41 хв 

У розкладі поїзда 86 Запоріжжя-1 — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031