У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 867 Рава Руська — Коломия


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Рава Руська - Коломия номер 867 відправляється зі станції Рава Руська о 06.15 і прибуває на станцію Коломия о 12.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 45 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут поїзда 867 Рава Руська - Коломия пролягає по таким станціям як Жовква, Брюховичі, Львів, Стрий, Моршин, Долина, Калуш, Івано-Франківськ.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

 Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рава Руська 06.15
Жовква 06.48 1 хв  06.49 33 хв 
Брюховичі 07.26 5 хв  07.31 1 г  11 хв 
Львів 07.47 15 хв  08.02 1 г  32 хв 
Стрий 09.06 2 хв  09.08 2 г  51 хв 
Моршин 09.24 2 хв  09.26 3 г  9 хв 
Долина 09.47 1 хв  09.48 3 г  32 хв 
Калуш 10.18 3 хв  10.21 4 г  3 хв 
Івано-Франківськ 11.12 4 хв  11.16 4 г  57 хв 
Коломия 12.00 5 г  45 хв 

У розкладі поїзда 867 Рава Руська — Коломия можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031