У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рава Руська
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок по станції Рава Руська:

Розклад поїздів і електричок по станції Рава Руська на сьогоднішній день включає в себе 6 поїздів далекого прямування, приміських поїздів і електричок (в тому числі дизелів ) - 2, 0 з них проходять і 8 - починають або закінчують свій шлях в цьому населеному пункті. Найбільше поїздів прибуває вранці. Перший, згідно розкладом, відправляється в 04 г 40 хв у напрямку до станції Львів, а останній прибуває в 23 г 05 хв. Середній час зупинки на платформі становить 0 г 0 хв.
Деякі потяги, що проходять через станцію Рава Руська курсують не кожен день.
Розклад поїздів і електричок по станції Рава Руська, представлене на даній сторінці враховує сезонні зміни, тобто завжди доступні зимовий і літній варіант розкладу руху.
Квитки на поїзди та електрички на станції Рава Руська можна придбати онлайн або в касі.

Квитки

  • Рава Руська - Львів від 35.00 грн. (66.4 км)

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по станції Рава Руська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Рава Руська

По станції Рава Руська курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди по станції Рава Руська Показати тільки електрички по станції Рава Руська