У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 89 Київ — Перемишль


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Київ - Перемишль номер 89 відправляється зі станції Київ-Пас. о 22.52 і прибуває на станцію Перемишль Головний о 11.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 21 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 55 хв. Маршрут поїзда 89 Київ - Перемишль пролягає по таким станціям як Фастів-1, Козятин-1, Калинівка-1, Вінниця, Хмельницький, Волочиськ, Тернопіль-Пас., Красне, Львів.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 22.52
Фастів-1 23.44 2 хв  23.46 52 хв 
Козятин-1 00.56 2 хв  00.58 2 г  4 хв 
Калинівка-1 01.37 2 хв  01.39 2 г  45 хв 
Вінниця 02.03 5 хв  02.08 3 г  11 хв 
Хмельницький 04.16 15 хв  04.31 5 г  24 хв 
Волочиськ 05.29 2 хв  05.31 6 г  37 хв 
Тернопіль-Пас. 06.28 5 хв  06.33 7 г  36 хв 
Красне 07.52 2 хв  07.54 9 г 
Львів 08.35 20 хв  08.55 9 г  43 хв 
Перемишль Головний 11.13 12 г  21 хв 

У розкладі поїзда 89 Київ-Пас. — Перемишль Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031