У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Перемишль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Перемишль:

Розклад поїздів Київ Перемишль на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 17 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Київ Перемишль найчастіше зупиняються на станціях Львів, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль-Пас., Козятин-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 11.01, 19.46, 20.14 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Перемишль Головний прибувають вони відповідно о 20.25, 06.30, 04.54 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Київ Перемишль є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Перемишль складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ - Перемишль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Перемишль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Перемишль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Перемишль — Київ