У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 94 Хелм — Харків


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Хелм - Харків номер 94 відправляється зі станції Хелм-Головний о 16.00 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 13.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 21 г 56 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 39 хв. Маршрут поїзда 94 Хелм - Харків пролягає по таким станціям як Ягодин, Ковель, Рівне, Шепетівка, Бердичів, Київ-Пас., Миргород, Полтава-Киівська.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хелм-Головний 16.00
Ягодин 21.48 2 хв  21.50 5 г  48 хв 
Ковель 22.49 21 хв  23.10 6 г  49 хв 
Рівне 00.54 4 хв  00.58 8 г  54 хв 
Шепетівка 02.14 2 хв  02.16 10 г  14 хв 
Бердичів 03.44 2 хв  03.46 11 г  44 хв 
Київ-Пас. 06.13 46 хв  06.59 14 г  13 хв 
Миргород 10.06 2 хв  10.08 18 г  6 хв 
Полтава-Киівська 11.20 20 хв  11.40 19 г  20 хв 
Харків-Пас. 13.56 21 г  56 хв 

У розкладі поїзда 94 Хелм-Головний — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031