У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 95 Київ — Рахів


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Київ - Рахів номер 95 відправляється зі станції Київ-Пас. о 19.48 і прибуває на станцію Рахів о 11.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 37 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 5 хв. Маршрут поїзда 95 Київ - Рахів пролягає по таким станціям як Львів, Івано-Франківськ, Яремче, Татарів, Ворохта, Ясіня, Кваси.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 19.48
Львів 04.09 21 хв  04.30 8 г  21 хв 
Івано-Франківськ 07.16 20 хв  07.36 11 г  28 хв 
Яремче 08.58 4 хв  09.02 13 г  10 хв 
Татарів 09.31 5 хв  09.36 13 г  43 хв 
Ворохта 09.49 5 хв  09.54 14 г  1 хв 
Ясіня 10.32 5 хв  10.37 14 г  44 хв 
Кваси 10.51 5 хв  10.56 15 г  3 хв 
Рахів 11.25 15 г  37 хв 

У розкладі поїзда 95 Київ-Пас. — Рахів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930