У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 95 Київ — Рахів


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Київ - Рахів номер 95 відправляється зі станції Київ-Пас. о 20.28 і прибуває на станцію Рахів о 10.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 56 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 58 хв. Маршрут поїзда 95 Київ - Рахів пролягає по таким станціям як Львів, Івано-Франківськ, Яремче, Татарів, Ворохта, Ясіня, Кваси.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 20.28
Львів 03.21 24 хв  03.45 6 г  53 хв 
Івано-Франківськ 06.01 20 хв  06.21 9 г  33 хв 
Яремче 08.03 2 хв  08.05 11 г  35 хв 
Татарів 08.38 3 хв  08.41 12 г  10 хв 
Ворохта 08.53 3 хв  08.56 12 г  25 хв 
Ясіня 09.35 3 хв  09.38 13 г  7 хв 
Кваси 10.01 3 хв  10.04 13 г  33 хв 
Рахів 10.24 13 г  56 хв 

У розкладі поїзда 95 Київ-Пас. — Рахів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728