У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 95 Київ — Рахів


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Київ - Рахів номер 95 відправляється зі станції Київ-Пас. о 19.48 і прибуває на станцію Рахів о 11.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 57 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 54 хв. Маршрут поїзда 95 Київ - Рахів пролягає по таким станціям як Львів, Івано-Франківськ, Яремче, Татарів, Ворохта, Ясіня, Кваси.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 19.48
Львів 04.09 21 хв  04.30 8 г  21 хв 
Івано-Франківськ 07.16 20 хв  07.36 11 г  28 хв 
Яремче 09.18 2 хв  09.20 13 г  30 хв 
Татарів 09.54 2 хв  09.56 14 г  6 хв 
Ворохта 10.10 3 хв  10.13 14 г  22 хв 
Ясіня 10.56 2 хв  10.58 15 г  8 хв 
Кваси 11.21 4 хв  11.25 15 г  33 хв 
Рахів 11.45 15 г  57 хв 

У розкладі поїзда 95 Київ-Пас. — Рахів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31