У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 961 Гайворон — Бершадь


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Гайворон - Бершадь номер 961 відправляється зі станції Гайворон о 10.00 і прибуває на станцію Бершадь о 13.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 8 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 45 хв. Маршрут поїзда 961 Гайворон - Бершадь пролягає по таким станціям як Передбужжя, Жданова, Лугова, Осіївка, Устя, Кириївка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

 Відстань між станціями – 22.8 км. Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гайворон 10.00
Передбужжя 10.15 1 г 11.15 15 хв 
Жданова 11.18 10 хв  11.28 1 г  18 хв 
Лугова 11.32 10 хв  11.42 1 г  32 хв 
Осіївка 11.51 10 хв  12.01 1 г  51 хв 
Устя 12.17 10 хв  12.27 2 г  17 хв 
Кириївка 12.45 5 хв  12.50 2 г  45 хв 
Бершадь 13.08 3 г  8 хв 

У розкладі поїзда 961 Гайворон — Бершадь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031