У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бершадь
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бершадь:

Актуальний розклад електричок по станції Бершадь містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Бершадь з такими станціями і населеними пунктами як Гайворон, Рудниця. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 06 хв до пункту призначення Рудниця. Найближчі станції та зупинні пункти Яланець, Кириївка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Бершадь відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гайворон - Рудниця, Рудниця - Гайворон. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бершадь відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6272 Рудниця Гайворон 06.34 5 хв  06.39 Курсує щоденно - переглянути
6271 Гайворон Рудниця 12.48 3 хв  12.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6274 Рудниця Гайворон 18.51 12 хв  19.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
6273 Гайворон Рудниця 18.33 33 хв  19.06 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Бершадь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бершадь