У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

27 Км - Іваничі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 27 Км - Іваничі:

Поточний розклад електричок 27 Км - Іваничі включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 54 хв зі станції 27 Км і прибуває на станцію Іваничі о 21 г 29 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6305-6306 сполученням Ковель - Червоноград, в цьому випадку поїздка займе 1 г 35 хв. Між станціями 27 Км і Іваничі цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Ізов(19.59), Володимир-Волинський(20.53), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 27 Км - Іваничі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 27 Км Іваничі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 27 Км - Іваничі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями 27 Км та Іваничі – 45.2 км. Ціна квитка на електричку 27 Км Іваничі складає 27.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6305-6306 Ковель Червоноград 19.54
27 Км
21.29
Іваничі
1 г 35 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 27 Км -Іваничі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 27 Км — Іваничі

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Іваничі — 27 Км