У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

33 Км - Петровеньки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 33 Км - Петровеньки:

Поточний розклад електричок 33 Км - Петровеньки включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 19 хв зі станції 33 Км і прибуває на станцію Петровеньки о 04 г 27 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6553 сполученням Фащівка - Красна Могила, в цьому випадку поїздка займе 0 г 9 хв. Між станціями 33 Км і Петровеньки цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 33 Км - Петровеньки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 33 Км Петровеньки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 33 Км - Петровеньки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6551 Фащівка Красна Могила 04.19
33 Км
04.27
Петровеньки
8 хв Курсує щоденно - переглянути
6553 Фащівка Красна Могила 16.18
33 Км
16.27
Петровеньки
9 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 33 Км -Петровеньки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 33 Км — Петровеньки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Петровеньки — 33 Км