У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

44 Км - Іловайськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 44 Км - Іловайськ:

Поточний розклад електричок 44 Км - Іловайськ включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 27 хв зі станції 44 Км і прибуває на станцію Іловайськ о 19 г 04 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6932 сполученням Мушкетове - Іловайськ, в цьому випадку поїздка займе 0 г 39 хв. Між станціями 44 Км і Іловайськ цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Моспине(08.24), ПМС(08.46), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 44 Км - Іловайськ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 44 Км Іловайськ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 44 Км - Іловайськ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

 Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6932 Мушкетове Іловайськ 08.16
44 Км
08.55
Іловайськ
39 хв Курсує щоденно - переглянути
6934 Мушкетове Іловайськ 18.27
44 Км
19.04
Іловайськ
37 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 44 Км -Іловайськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 44 Км — Іловайськ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Іловайськ — 44 Км