У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6932 Ясинувата — Іловайськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ясинувата - Іловайськ номер 6932 відправляється зі станції Ясинувата-Пас. о 06.13 і прибуває на станцію Іловайськ о 09.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 51 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ясинувата-Західна, 6 Км, Щиглівка, Мушкетове, Чумакове, Ларине, Менчугове, 41 Км, Моспине, 53 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ясинувата-Пас. 06.13
Ясинувата-Гірка 06.18 1 хв  06.19 5 хв 
Ясинувата-Західна 06.22 1 хв  06.23 9 хв 
3 Км 06.30 1 хв  06.31 17 хв 
6 Км 06.37 1 хв  06.38 24 хв 
Кальміус 06.46 1 хв  06.47 33 хв 
Щиглівка 06.51 1 хв  06.52 38 хв 
Донецьк 2 07.00 2 хв  07.02 47 хв 
Мушкетове 07.12 30 хв  07.42 59 хв 
Заперевальний 07.46 1 хв  07.47 1 г  33 хв 
Чумакове 07.53 1 хв  07.54 1 г  40 хв 
Широкий 08.06 1 хв  08.07 1 г  53 хв 
Ларине 08.14 1 хв  08.15 2 г  1 хв 
36 Км 08.21 1 хв  08.22 2 г  8 хв 
Менчугове 08.29 1 хв  08.30 2 г  16 хв 
39 Км 08.32 1 хв  08.33 2 г  19 хв 
41 Км 08.36 1 хв  08.37 2 г  23 хв 
44 Км 08.42 1 хв  08.43 2 г  29 хв 
Моспине 08.51 1 хв  08.52 2 г  38 хв 
49 Км 08.57 1 хв  08.58 2 г  44 хв 
53 Км 09.07 1 хв  09.08 2 г  54 хв 
ПМС 09.17 1 хв  09.18 3 г  4 хв 
Іловайськ 09.27 3 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6932 Ясинувата-Пас. — Іловайськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31