У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6932 Ясинувата-Пас. — Іловайськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6932 сполученням Ясинувата-Пас. - Іловайськ відправляється зі станції Ясинувата-Пас. о 06.13 і прибуває на станцію Іловайськ о 09.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 51 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Ясинувата-Західна, 6 Км, Щиглівка, Мушкетове, Чумакове, Ларине, Менчугове, 41 Км, Моспине, 53 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ясинувата-Пас. 06.13
Ясинувата-Гірка 06.18 1 хв  06.19 5 хв 
Ясинувата-Західна 06.22 1 хв  06.23 9 хв 
3 Км 06.30 1 хв  06.31 17 хв 
6 Км 06.37 1 хв  06.38 24 хв 
Кальміус 06.46 1 хв  06.47 33 хв 
Щиглівка 06.51 1 хв  06.52 38 хв 
Донецьк 2 07.00 2 хв  07.02 47 хв 
Мушкетове 07.12 30 хв  07.42 59 хв 
Заперевальний 07.46 1 хв  07.47 1 г  33 хв 
Чумакове 07.53 1 хв  07.54 1 г  40 хв 
Широкий 08.06 1 хв  08.07 1 г  53 хв 
Ларине 08.14 1 хв  08.15 2 г  1 хв 
36 Км 08.21 1 хв  08.22 2 г  8 хв 
Менчугове 08.29 1 хв  08.30 2 г  16 хв 
39 Км 08.32 1 хв  08.33 2 г  19 хв 
41 Км 08.36 1 хв  08.37 2 г  23 хв 
44 Км 08.42 1 хв  08.43 2 г  29 хв 
Моспине 08.51 1 хв  08.52 2 г  38 хв 
49 Км 08.57 1 хв  08.58 2 г  44 хв 
53 Км 09.07 1 хв  09.08 2 г  54 хв 
ПМС 09.17 1 хв  09.18 3 г  4 хв 
Іловайськ 09.27 3 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6932 Ясинувата-Пас. — Іловайськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930