З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6 Км - Мерчик
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 6 Км - Мерчик:

Поточний розклад електричок 6 Км - Мерчик включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 33 хв зі станції 6 Км і прибуває на станцію Мерчик о 10 г 40 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6159 сполученням Харків-Балашівський - Мерчик, в цьому випадку поїздка займе 1 г 7 хв. Між станціями 6 Км і Мерчик цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Нова Баварія(09.39), Коротич(09.52), Люботин(10.06), Майський(10.21), Просторе(10.35), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 6 Км - Мерчик, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 6 Км Мерчик ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 6 Км - Мерчик можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6159 Харків Мерчик 09.33
6 Км
10.40
Мерчик
1 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 6 Км -Мерчик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 6 Км — Мерчик

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Мерчик — 6 Км