З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6 Км,Харківська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 6 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 6 Км містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 6 Км з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Левада, Харків-Балашівський, Мерчик, Люботин. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 07 хв до пункту призначення Харків-Левада. Найближчі станції та зупинні пункти Нова Баварія, Диканівка, Основа. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 6 Км відправляються або прибувають вранці - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Мерчик - Харків-Балашівський, Золочів - Харків-Балашівський, Харків-Балашівський - Мерчик. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 6 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6157 Золочів Харків 05.47 1 хв  05.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
6138 Мерчик Харків 07.01 1 хв  07.02 Курсує щоденно - переглянути
6159 Золочів Харків 07.16 1 хв  07.17 Курсує щоденно - переглянути
6159 Харків Мерчик 09.32 1 хв  09.33 Курсує щоденно - переглянути
6319 Харків Люботин 11.39 1 хв  11.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
6228 Люботин Харків 19.06 1 хв  19.07 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 6 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 6 Км,Харківська обл.