З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

86 Км - Верхньодніпровськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 86 Км - Верхньодніпровськ:

Поточний розклад електричок 86 Км - Верхньодніпровськ включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 39 хв зі станції 86 Км і прибуває на станцію Верхньодніпровськ о 12 г 53 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6022 сполученням Кривий Ріг-Головний - Дніпро-Головний, в цьому випадку поїздка займе 2 г 14 хв. Між станціями 86 Км і Верхньодніпровськ цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Пичугине(10.45), Спокій(11.20), Кудашівка(11.58), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 86 Км - Верхньодніпровськ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 86 Км Верхньодніпровськ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 86 Км - Верхньодніпровськ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6022 Кривий Ріг Дніпро 10.39
86 Км
12.53
Верхньодніпровськ
2 г 14 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 86 Км -Верхньодніпровськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .