У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6022 Кривий Ріг-Головний — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6022 сполученням Кривий Ріг-Головний - Дніпро-Головний відправляється зі станції Кривий Ріг-Головний о 10.14 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 13.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кривий Ріг-Сортувальний, 79 Км, Девладове, Благословенна, Кудашівка, Полівський, Верхньодніпровськ, Кам'янське-Пасажирське, Діївка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг-Головний 10.14
93 Км 10.21 1 хв  10.22 7 хв 
91 Км 10.27 1 хв  10.28 13 хв 
Кривий Ріг-Сортувальний 10.31 3 хв  10.34 17 хв 
86 Км 10.38 1 хв  10.39 24 хв 
Пичугине 10.45 1 хв  10.46 31 хв 
79 Км 10.50 1 хв  10.51 36 хв 
77 Км 10.54 1 хв  10.55 40 хв 
Приворот 11.01 1 хв  11.02 47 хв 
Девладове 11.12 1 хв  11.13 58 хв 
Спокій 11.20 1 хв  11.21 1 г  6 хв 
Потоцьке 11.29 1 хв  11.30 1 г  15 хв 
Благословенна 11.37 1 хв  11.38 1 г  23 хв 
Милорадівка 11.42 1 хв  11.43 1 г  28 хв 
Сорокопанівка 11.50 1 хв  11.51 1 г  36 хв 
Кудашівка 11.58 1 хв  11.59 1 г  44 хв 
Божедарівка 12.12 1 хв  12.13 1 г  58 хв 
Адамівське 12.20 1 хв  12.21 2 г  6 хв 
Полівський 12.28 1 хв  12.29 2 г  14 хв 
Верхівцеве 12.38 1 хв  12.39 2 г  24 хв 
119 Км 12.41 1 хв  12.42 2 г  27 хв 
Верхньодніпровськ 12.54 1 хв  12.55 2 г  40 хв 
139 Км 13.01 1 хв  13.02 2 г  47 хв 
Воскобійня 13.05 1 хв  13.06 2 г  51 хв 
Кам'янське-Пасажирське 13.16 1 хв  13.17 3 г  2 хв 
Запоріжжя-Кам'янське 13.21 1 хв  13.22 3 г  7 хв 
Сухачівка 13.35 1 хв  13.36 3 г  21 хв 
Діївка 13.45 1 хв  13.46 3 г  31 хв 
Горяїнове 13.52 1 хв  13.53 3 г  38 хв 
Дніпро-Головний 13.58 3 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6022 Кривий Ріг-Головний — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31