У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6022 Кривий Ріг — Дніпро Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Кривий Ріг - Дніпро номер 6022 відправляється зі станції Кривий Ріг-Головний о 10.54 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 14.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6022 Кривий Ріг - Дніпро пролягає по таким станціям як Кривий Ріг-Сортувальний, 79 Км, Девладове, Благословенна, Кудашівка, Полівський, 125 Км, 139 Км, Запоріжжя-Кам'янське, 175 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг-Головний 10.54
93 Км 11.02 1 хв  11.03 8 хв 
91 Км 11.08 1 хв  11.09 14 хв 
Кривий Ріг-Сортувальний 11.12 2 хв  11.14 18 хв 
86 Км 11.18 1 хв  11.19 24 хв 
Пичугине 11.24 1 хв  11.25 30 хв 
79 Км 11.29 1 хв  11.30 35 хв 
77 Км 11.33 1 хв  11.34 39 хв 
Приворот 11.39 1 хв  11.40 45 хв 
Девладове 11.50 1 хв  11.51 56 хв 
Спокій 11.57 1 хв  11.58 1 г  3 хв 
Потоцьке 12.06 1 хв  12.07 1 г  12 хв 
Благословенна 12.14 1 хв  12.15 1 г  20 хв 
Милорадівка 12.19 1 хв  12.20 1 г  25 хв 
Сорокопанівка 12.27 1 хв  12.28 1 г  33 хв 
Кудашівка 12.34 1 хв  12.35 1 г  40 хв 
Божедарівка 12.43 1 хв  12.44 1 г  49 хв 
Адамівське 12.52 1 хв  12.53 1 г  58 хв 
Полівський 13.00 1 хв  13.01 2 г  6 хв 
Верхівцеве 13.09 5 хв  13.14 2 г  15 хв 
119 Км 13.16 1 хв  13.17 2 г  22 хв 
125 Км 13.21 1 хв  13.22 2 г  27 хв 
128 Км 13.25 1 хв  13.26 2 г  31 хв 
Верхньодніпровськ 13.32 1 хв  13.33 2 г  38 хв 
139 Км 13.39 1 хв  13.40 2 г  45 хв 
Воскобійня 13.43 1 хв  13.44 2 г  49 хв 
Кам'янське-Пасажирське 13.54 1 хв  13.55 3 г 
Запоріжжя-Кам'янське 13.59 1 хв  14.00 3 г  5 хв 
164 Км 14.05 1 хв  14.06 3 г  11 хв 
Сухачівка 14.13 1 хв  14.14 3 г  19 хв 
175 Км 14.16 1 хв  14.17 3 г  22 хв 
Діївка 14.23 1 хв  14.24 3 г  29 хв 
Горяїнове 14.30 1 хв  14.31 3 г  36 хв 
Дніпро-Головний 14.36 3 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6022 Кривий Ріг-Головний — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031