У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6022 Кривий Ріг — Дніпро Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Кривий Ріг - Дніпро номер 6022 відправляється зі станції Кривий Ріг-Головний о 10.33 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 14.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6022 Кривий Ріг - Дніпро пролягає по таким станціям як Кривий Ріг-Сортувальний, 79 Км, Девладове, Благословенна, Кудашівка, Полівський, 125 Км, 139 Км, Запоріжжя-Кам'янське, 175 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг-Головний 10.33
93 Км 10.41 1 хв  10.42 8 хв 
91 Км 10.45 1 хв  10.46 12 хв 
Кривий Ріг-Сортувальний 10.49 3 хв  10.52 16 хв 
86 Км 10.59 1 хв  11.00 26 хв 
Пичугине 11.06 1 хв  11.07 33 хв 
79 Км 11.11 1 хв  11.12 38 хв 
77 Км 11.15 1 хв  11.16 42 хв 
Приворот 11.22 1 хв  11.23 49 хв 
Девладове 11.33 1 хв  11.34 1 г 
Спокій 11.41 1 хв  11.42 1 г  8 хв 
Потоцьке 11.50 1 хв  11.51 1 г  17 хв 
Благословенна 11.57 1 хв  11.58 1 г  24 хв 
Милорадівка 12.03 1 хв  12.04 1 г  30 хв 
Сорокопанівка 12.11 1 хв  12.12 1 г  38 хв 
Кудашівка 12.20 1 хв  12.21 1 г  47 хв 
Божедарівка 12.31 1 хв  12.32 1 г  58 хв 
Адамівське 12.39 1 хв  12.40 2 г  6 хв 
Полівський 12.47 1 хв  12.48 2 г  14 хв 
Верхівцеве 12.57 5 хв  13.02 2 г  24 хв 
119 Км 13.04 1 хв  13.05 2 г  31 хв 
125 Км 13.09 1 хв  13.10 2 г  36 хв 
128 Км 13.13 1 хв  13.14 2 г  40 хв 
Верхньодніпровськ 13.20 1 хв  13.21 2 г  47 хв 
139 Км 13.27 1 хв  13.28 2 г  54 хв 
Воскобійня 13.31 1 хв  13.32 2 г  58 хв 
Кам'янське-Пасажирське 13.42 1 хв  13.43 3 г  9 хв 
Запоріжжя-Кам'янське 13.47 1 хв  13.48 3 г  14 хв 
164 Км 13.53 1 хв  13.54 3 г  20 хв 
Сухачівка 14.01 1 хв  14.02 3 г  28 хв 
175 Км 14.04 1 хв  14.05 3 г  31 хв 
Діївка 14.11 1 хв  14.12 3 г  38 хв 
Горяїнове 14.18 1 хв  14.19 3 г  45 хв 
Дніпро-Головний 14.24 3 г  51 хв 

У розкладі поїзда 6022 Кривий Ріг-Головний — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031