У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6022 Кривий Ріг — Дніпро Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Кривий Ріг - Дніпро номер 6022 відправляється зі станції Кривий Ріг-Головний о 10.14 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 14.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Кривий Ріг-Сортувальний, 79 Км, Девладове, Благословенна, Кудашівка, Полівський, 125 Км, 139 Км, Запоріжжя-Кам'янське, 175 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

20.11.2021 - 30.11.2021призначити зміненим розкладом: ст.Кривий Ріг (відпр. 09.42); пл.93 км КРС (09.49 - 09.50); пл.91 км (09.55 - 09.56); ст.Кривий Ріг Сорт. (09.59 - 10.02); пл.86 км (10.06 - 10.07); ст.Пічугіне (10.13 - 10.14); пл.79 км (10.18 - 10.19); пл.77 км (10.22 - 10.23); ст.Приворо(10.20 - 10.30); ст.Девладове (10.40 - 10.41); пл.Спокій (10.48 - 10.49); ст.Потоцьке (10.57 - 10.58); пл.Благословенне (11.05 - 11.06); ст.Милорадівка (11.10 - 11.11); пл.Сорокопанівка (11.18 - 11.19); ст.Кудашівка (11.26 - 11.27); ст.Божедарівка (11.40 - 11.41); пл.Адамівське (11.48 - 11.49); ст.Полівський (11.56 - 11.57); ст.Верхівцеве (12.06 - 12.11); пл.119 км (12.13 - 12.14); пл.125 км (12.18 - 12.19); пл.128 км (12.22 - 12.23); ст.Верхньодніпровськ (12.29 - 12.42); пл.139 км (12.48 - 12.49); ст.Воскобійня (12.52 - 12.53); ст.Кам'янське Пас. (13.03 - 13.04); ст.Запоріжжя-Кам'янське (13.08 - 13.09); пл.164 км (13.16 - 13.17); ст.Сухачівка (13.27 - 13.28); пл.175 км (13.30 - 13.31); ст.Діївка (13.37 - 13.38); ст.Горяїнове (13.44 - 13.45); ст.Дніпро Гол. (приб. 13.50).

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг-Головний 10.14
93 Км 10.21 1 хв  10.22 7 хв 
91 Км 10.27 1 хв  10.28 13 хв 
Кривий Ріг-Сортувальний 10.31 3 хв  10.34 17 хв 
86 Км 10.38 1 хв  10.39 24 хв 
Пичугине 10.45 1 хв  10.46 31 хв 
79 Км 10.50 1 хв  10.51 36 хв 
77 Км 10.54 1 хв  10.55 40 хв 
Приворот 11.01 1 хв  11.02 47 хв 
Девладове 11.12 1 хв  11.13 58 хв 
Спокій 11.20 1 хв  11.21 1 г  6 хв 
Потоцьке 11.29 1 хв  11.30 1 г  15 хв 
Благословенна 11.37 1 хв  11.38 1 г  23 хв 
Милорадівка 11.42 1 хв  11.43 1 г  28 хв 
Сорокопанівка 11.50 1 хв  11.51 1 г  36 хв 
Кудашівка 11.58 1 хв  11.59 1 г  44 хв 
Божедарівка 12.12 1 хв  12.13 1 г  58 хв 
Адамівське 12.20 1 хв  12.21 2 г  6 хв 
Полівський 12.28 1 хв  12.29 2 г  14 хв 
Верхівцеве 12.38 5 хв  12.43 2 г  24 хв 
119 Км 12.45 1 хв  12.46 2 г  31 хв 
125 Км 12.50 1 хв  12.51 2 г  36 хв 
128 Км 12.54 1 хв  12.55 2 г  40 хв 
Верхньодніпровськ 13.01 1 хв  13.02 2 г  47 хв 
139 Км 13.08 1 хв  13.09 2 г  54 хв 
Воскобійня 13.12 1 хв  13.13 2 г  58 хв 
Кам'янське-Пасажирське 13.23 1 хв  13.24 3 г  9 хв 
Запоріжжя-Кам'янське 13.28 1 хв  13.29 3 г  14 хв 
164 Км 13.34 1 хв  13.35 3 г  20 хв 
Сухачівка 13.42 1 хв  13.43 3 г  28 хв 
175 Км 13.45 1 хв  13.46 3 г  31 хв 
Діївка 13.52 1 хв  13.53 3 г  38 хв 
Горяїнове 13.59 1 хв  14.00 3 г  45 хв 
Дніпро-Головний 14.05 3 г  51 хв 

У розкладі поїзда 6022 Кривий Ріг-Головний — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31