У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6022 Кривий Ріг — Дніпро Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Кривий Ріг - Дніпро номер 6022 відправляється зі станції Кривий Ріг-Головний о 10.50 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 14.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 43 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6022 Кривий Ріг - Дніпро пролягає по таким станціям як Кривий Ріг-Сортувальний, 79 Км, Девладове, Благословенна, Кудашівка, Полівський, Верхньодніпровськ, Кам'янське-Пасажирське, 169 Км, Горяїнове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Кривий Ріг-Головний – Дніпро-Головний складає 72.00 гривень. Відстань між станціями – 181.8 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Поїзд № 6022 (Кривий Ріг-Головний – Дніпро-Головний) у добу 12 квітня 2024 року пропустити зміненим маршрутом прямування через Пічугіно, Пост 3 км, Пост 46 км, Савро, П’ятихатки, Верхівцеве, на дільниці Приворот – Верхівцеве відмінити, пропустити наступним розкладом: Кривий Ріг-Головний 10.50 пл.93км КРС 10.57-10.58 пл.91км 11.02-11.03 Кривий Ріг-Сортувальний 11.05-11.11 пл.86км 11.18-11.19 Пічугіно 11.24-11.25 пл.79км 11.31-11.32 пл.77км 11.36- 11.37 76км Приворот 11.38 Пост 3 км 11.40 Пост 46 км 11.45 Кам’яне Поле 11.52 Пост 34 км 11.57 Зав’ялівка 12.01 Пост 25 км 12.05 Савро 12.15 Жовті Води-1 12.27 Пост 5 км 12.32 П’ятихатки 12.37-12.39 Ерастівка 12.54 Вільногірськ 13.00 Верхівцеве 13.15-13.16 Пл.119км 13.18 Пл.125км 13.21 Пл.128км 13.24-13.25 Верхньодніпровськ 13.31- 13.32 Пл.139км 13.37-13.38 Воскобійня 13.40-13.41 Пл.149км 13.47 Кам'янське-Пас 13.50-13.51 Запоріжжя-Кам'янське 13.58-13.59 Пл.164км 14.08-14.09 Пл.169км 14.14-14.15 Сухачівка 14.18-14.19 Діївка 14.27-14.28 Горяїнове 14.34-14.35 Дніпро-Головний прибуття 14.40. Поїзд № 6022 (Кривий Ріг-Головний – Дніпро-Головний) у добу 13 квітня 2024 року пропустити зміненим маршрутом прямування через Пічугіно, Пост 3 км, Пост 46 км, Савро, П’ятихатки, Верхівцеве, на дільниці Приворот – Верхівцеве відмінити, пропустити наступним розкладом: Кривий Ріг-Головний 10.50 пл.93км КРС 10.57-10.58 пл.91км 11.02-11.03 Кривий Ріг-Сортувальний 11.05-11.11 пл.86км 11.18-11.19 Пічугіно 11.24-11.25 пл.79км 11.31-11.32 пл.77км 11.36- 11.37 76км Приворот 11.38 Пост 3 км 11.40 Пост 46 км 11.45 Кам’яне Поле 11.52 Пост 34 км 11.57 Зав’ялівка 12.01 Пост 25 км 12.05 Савро 12.15 Жовті Води-1 12.27 Пост 5 км 12.32 П’ятихатки 12.37-12.39 Ерастівка 12.54 Вільногірськ 13.00 Верхівцеве 13.15-13.16, далі діючим розкладом. Поїзд № 6022 (Кривий Ріг-Головний – Дніпро-Головний) у добу 23, 25 квітня 2024 року пропустити до станції Запоріжжя-Кам'янське 13.55- 13.56 діючим розкладом, далі наступним: Пл.164км 14.02-14.03 Пл.169км 14.08-14.09

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг-Головний 10.50
93 Км 10.57 1 хв  10.58 7 хв 
91 Км 11.02 1 хв  11.03 12 хв 
Кривий Ріг-Сортувальний 11.05 6 хв  11.11 15 хв 
86 Км 11.18 1 хв  11.19 28 хв 
Пичугине 11.24 1 хв  11.25 34 хв 
79 Км 11.31 1 хв  11.32 41 хв 
77 Км 11.36 1 хв  11.37 46 хв 
Приворот 11.41 1 хв  11.42 51 хв 
Девладове 11.51 1 хв  11.52 1 г  1 хв 
Спокій 11.59 1 хв  12.00 1 г  9 хв 
Потоцьке 12.08 1 хв  12.09 1 г  18 хв 
Благословенна 12.16 1 хв  12.17 1 г  26 хв 
Милорадівка 12.22 1 хв  12.23 1 г  32 хв 
Сорокопанівка 12.30 1 хв  12.31 1 г  40 хв 
Кудашівка 12.37 1 хв  12.38 1 г  47 хв 
Божедарівка 12.49 1 хв  12.50 1 г  59 хв 
Адамівське 12.58 1 хв  12.59 2 г  8 хв 
Полівський 13.07 1 хв  13.08 2 г  17 хв 
Верхівцеве 13.15 1 хв  13.16 2 г  25 хв 
128 Км 13.24 1 хв  13.25 2 г  34 хв 
Верхньодніпровськ 13.31 1 хв  13.32 2 г  41 хв 
139 Км 13.37 1 хв  13.38 2 г  47 хв 
Воскобійня 13.40 1 хв  13.41 2 г  50 хв 
Кам'янське-Пасажирське 13.50 1 хв  13.51 3 г 
Запоріжжя-Кам'янське 13.55 1 хв  13.56 3 г  5 хв 
164 Км 14.02 1 хв  14.03 3 г  12 хв 
169 Км 14.08 1 хв  14.09 3 г  18 хв 
Сухачівка 14.11 1 хв  14.12 3 г  21 хв 
Діївка 14.20 1 хв  14.21 3 г  30 хв 
Горяїнове 14.27 1 хв  14.28 3 г  37 хв 
Дніпро-Головний 14.33 3 г  43 хв 

У розкладі поїзда 6022 Кривий Ріг-Головний — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031