У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6022 Кривий Ріг-Головний — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6022 сполученням Кривий Ріг-Головний - Дніпро-Головний відправляється зі станції Кривий Ріг-Головний о 10.14 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 13.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кривий Ріг-Сортувальний, 79 Км, Девладове, Благословенна, Кудашівка, Полівський, 125 Км, Воскобійня, 164 Км, Діївка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг-Головний 10.14
93 Км 10.21 1 хв  10.22 7 хв 
91 Км 10.27 1 хв  10.28 13 хв 
Кривий Ріг-Сортувальний 10.31 3 хв  10.34 17 хв 
86 Км 10.38 1 хв  10.39 24 хв 
Пичугине 10.45 1 хв  10.46 31 хв 
79 Км 10.50 1 хв  10.51 36 хв 
77 Км 10.54 1 хв  10.55 40 хв 
Приворот 11.01 1 хв  11.02 47 хв 
Девладове 11.12 1 хв  11.13 58 хв 
Спокій 11.20 1 хв  11.21 1 г  6 хв 
Потоцьке 11.29 1 хв  11.30 1 г  15 хв 
Благословенна 11.37 1 хв  11.38 1 г  23 хв 
Милорадівка 11.42 1 хв  11.43 1 г  28 хв 
Сорокопанівка 11.50 1 хв  11.51 1 г  36 хв 
Кудашівка 11.58 1 хв  11.59 1 г  44 хв 
Божедарівка 12.12 1 хв  12.13 1 г  58 хв 
Адамівське 12.20 1 хв  12.21 2 г  6 хв 
Полівський 12.28 1 хв  12.29 2 г  14 хв 
Верхівцеве 12.38 1 хв  12.39 2 г  24 хв 
119 Км 12.41 1 хв  12.42 2 г  27 хв 
125 Км 12.45 1 хв  12.46 2 г  31 хв 
Верхньодніпровськ 12.54 1 хв  12.55 2 г  40 хв 
139 Км 13.01 1 хв  13.02 2 г  47 хв 
Воскобійня 13.05 1 хв  13.06 2 г  51 хв 
Кам'янське-Пасажирське 13.16 1 хв  13.17 3 г  2 хв 
Запоріжжя-Кам'янське 13.21 1 хв  13.22 3 г  7 хв 
164 Км 13.26 2 хв  13.28 3 г  12 хв 
Сухачівка 13.35 1 хв  13.36 3 г  21 хв 
175 Км 13.38 1 хв  13.39 3 г  24 хв 
Діївка 13.45 1 хв  13.46 3 г  31 хв 
Горяїнове 13.52 1 хв  13.53 3 г  38 хв 
Дніпро-Головний 13.58 3 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6022 Кривий Ріг-Головний — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031