У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бахмутівка - Штормове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Бахмутівка - Штормове:

Поточний розклад електричок Бахмутівка - Штормове включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 55 хв зі станції Бахмутівка і прибуває на станцію Штормове о 10 г 39 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6491/6490/ сполученням Луганськ - Лантратівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 44 хв. Між станціями Бахмутівка і Штормове цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Бахмутівка - Штормове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Бахмутівка Штормове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Бахмутівка - Штормове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

 Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6491/6490/ Луганськ Лантратівка 09.55
Бахмутівка
10.39
Штормове
44 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Бахмутівка -Штормове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .