У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Білгород-Дністровський - Одеса
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Білгород-Дністровський - Одеса:

Розклад поїздів і електричок Білгород-Дністровський - Одеса на даний момент включає поїздів далекого прямування - 2, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 4. Перший поїзд відправляється зі станції Білгород-Дністровський вранці о 05 г 11 хв і прибуває на кінцеву станцію о 07 г 40 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Білгород-Дністровський о 21 г 40 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Білгород-Дністровський до пункту прибуття Одеса становить 2 г 19 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 59 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 2 г 36 хв.
Деякі поїзди від станції Білгород-Дністровський до станції Одеса курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Білгород-Дністровський - Одеса проїжджають через такі станції і населені пункти як: Тіра, Дружба, Студентська, Аккаржа, 13 Км.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Білгород-Дністровський - Одеса, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Білгород-Дністровський - Одеса можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Білгород-Дністровський -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Білгород-Дністровський — Одеса

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Одеса — Білгород-Дністровський

За маршрутом Білгород-Дністровський - Одеса курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Білгород-Дністровський - Одеса Показати тільки електрички сполученням Білгород-Дністровський - Одеса