У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Білгород-Дністровський - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Білгород-Дністровський - Одеса:

Розклад поїздів Білгород-Дністровський Одеса на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 33 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Білгород-Дністровський Одеса найчастіше зупиняються на станціях Бугаз, Кароліно-Бугаз, Аккаржа, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.41 зі станції Білгород-Дністровський, в кінцевий же пункт Одеса-Головна прибувають вони відповідно о 00.14 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Білгород-Дністровський Одеса є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Білгород-Дністровський - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Білгород-Дністровський - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
146Ш Ізмаїл Київ 22.41
Білгород-Дністровський
00.14
Одеса-Головна
1 г 33 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Білгород-Дністровський -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Білгород-Дністровський — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Білгород-Дністровський