У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Білка - Карначівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Білка - Карначівка:

Поточний розклад електричок Білка - Карначівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 08 хв зі станції Білка і прибуває на станцію Карначівка о 05 г 25 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6241 сполученням Ланівці - Тернопіль-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 17 хв. Між станціями Білка і Карначівка цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Білка - Карначівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Білка Карначівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Білка - Карначівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6241 Ланівці Тернопіль 05.08
Білка
05.25
Карначівка
17 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Білка -Карначівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Білка — Карначівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Карначівка — Білка