З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Білосілля - Вчорайше
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Білосілля - Вчорайше:

Поточний розклад електричок Білосілля - Вчорайше включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 45 хв зі станції Білосілля і прибуває на станцію Вчорайше о 20 г 58 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6214 сполученням Козятин-1 - Фастів-1, в цьому випадку поїздка займе 0 г 13 хв. Між станціями Білосілля і Вчорайше цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Білосілля - Вчорайше, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Білосілля Вчорайше ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Білосілля - Вчорайше можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6204-6018 Козятин Київ 05.43
Білосілля
05.56
Вчорайше
13 хв Курсує щоденно - переглянути
6206 Козятин Фастів 09.18
Білосілля
09.31
Вчорайше
13 хв Курсує щоденно - переглянути
6212 Козятин Фастів 18.05
Білосілля
18.18
Вчорайше
13 хв Курсує щоденно - переглянути
6214 Козятин Фастів 20.45
Білосілля
20.58
Вчорайше
13 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Білосілля -Вчорайше можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Білосілля — Вчорайше

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Вчорайше — Білосілля