У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Болехівці - Дубляни-Самбірські
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Болехівці - Дубляни-Самбірські:

Поточний розклад електричок Болехівці - Дубляни-Самбірські включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 05 хв зі станції Болехівці і прибуває на станцію Дубляни-Самбірські о 13 г 11 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6131 сполученням Стрий - Самбір, в цьому випадку поїздка займе 1 г 19 хв. Між станціями Болехівці і Дубляни-Самбірські цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Дрогобич(06.03), Добрівляни(06.42), Дубляни-Самбірські-2(07.03), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Болехівці - Дубляни-Самбірські, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Болехівці Дубляни-Самбірські ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Болехівці - Дубляни-Самбірські можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Болехівці та Дубляни-Самбірські – 33.0 км. Ціна квитка на електричку Болехівці Дубляни-Самбірські складає 22.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6131 Стрий Самбір 05.56
Болехівці
07.15
Дубляни-Самбірські
1 г 19 хв Курсує щоденно - переглянути
6133* Стрий Самбір 12.05
Болехівці
13.11
Дубляни-Самбірські
1 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути
6135 Стрий Самбір 18.27
Болехівці
19.38
Дубляни-Самбірські
1 г 11 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Болехівці -Дубляни-Самбірські можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Болехівці — Дубляни-Самбірські

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Дубляни-Самбірські — Болехівці