У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Самбір
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Львів - Самбір:

Поточний розклад електричок Львів - Самбір включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 30 хв зі станції Львів і прибуває на станцію Самбір о 11 г 23 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6025 сполученням Львів - Сянки, в цьому випадку поїздка займе 2 г 4 хв. Між станціями Львів і Самбір цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них Скнилів(17.49), Хишевичі(18.40), Конюшки(19.15), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Львів - Самбір, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Львів Самбір ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Львів - Самбір можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Львів та Самбір – 76.8 км. Ціна квитка на електричку Львів Самбір складає 41.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6021 Львів Сянки 09.30
Львів
11.23
Самбір
1 г 53 хв Курсує щоденно - переглянути
6025 Львів Сянки 17.40
Львів
19.44
Самбір
2 г 4 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6027 Львів Сянки 20.44
Львів
22.40
Самбір
1 г 56 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Львів -Самбір можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Самбір

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Самбір — Львів