У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Болехівці - Рихтичі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Болехівці - Рихтичі:

Поточний розклад електричок Болехівці - Рихтичі включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 05 хв зі станції Болехівці і прибуває на станцію Рихтичі о 12 г 28 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6131 сполученням Стрий - Самбір, в цьому випадку поїздка займе 0 г 37 хв. Між станціями Болехівці і Рихтичі цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Болехівці - Рихтичі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Болехівці Рихтичі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Болехівці - Рихтичі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Болехівці та Рихтичі – 12.3 км. Ціна квитка на електричку Болехівці Рихтичі складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6131 Стрий Самбір 05.56
Болехівці
06.33
Рихтичі
37 хв Курсує щоденно - переглянути
6133* Стрий Самбір 12.05
Болехівці
12.28
Рихтичі
23 хв Курсує щоденно - переглянути
6135 Стрий Самбір 18.27
Болехівці
18.56
Рихтичі
29 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Болехівці -Рихтичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Болехівці — Рихтичі

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рихтичі — Болехівці