У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Будки - Рахни
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Будки - Рахни:

Поточний розклад електричок Будки - Рахни включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 44 хв зі станції Будки і прибуває на станцію Рахни о 21 г 18 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6327 сполученням Жмеринка-Пас. - Вапнярка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 34 хв. Між станціями Будки і Рахни цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Митланівка(20.47), Бушинка(21.12), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Будки - Рахни, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Будки Рахни ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Будки - Рахни можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Будки та Рахни – 28.7 км. Ціна квитка на електричку Будки Рахни складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6321 Жмеринка Вапнярка 10.26
Будки
11.00
Рахни
34 хв Курсує щоденно - переглянути
6323 Жмеринка Вапнярка 12.21
Будки
12.55
Рахни
34 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6325 Жмеринка Рахни 17.36
Будки
18.10
Рахни
34 хв Курсує щоденно - переглянути
6327 Жмеринка Вапнярка 20.44
Будки
21.18
Рахни
34 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Будки -Рахни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Будки — Рахни

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рахни — Будки