У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернячий Хутір - Зарудинці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Чернячий Хутір - Зарудинці:

Поточний розклад електричок Чернячий Хутір - Зарудинці включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 45 хв зі станції Чернячий Хутір і прибуває на станцію Зарудинці о 11 г 00 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6296 сполученням Козятин-1 - Погребище-1, в цьому випадку поїздка займе 0 г 17 хв. Між станціями Чернячий Хутір і Зарудинці цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Чернячий Хутір - Зарудинці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Чернячий Хутір Зарудинці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Чернячий Хутір - Зарудинці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Чернячий Хутір та Зарудинці – 8.0 км. Ціна квитка на електричку Чернячий Хутір Зарудинці складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6292-6293 Козятин Жашків 10.45
Чернячий Хутір
11.00
Зарудинці
15 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6292 Козятин Погребище-1 10.45
Чернячий Хутір
11.00
Зарудинці
15 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6296 Козятин Погребище-1 21.55
Чернячий Хутір
22.12
Зарудинці
17 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Чернячий Хутір -Зарудинці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чернячий Хутір — Зарудинці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Зарудинці — Чернячий Хутір