У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чумакове - 36 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Чумакове - 36 Км:

Поточний розклад електричок Чумакове - 36 Км включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 30 хв зі станції Чумакове і прибуває на станцію 36 Км о 07 г 54 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6932 сполученням Мушкетове - Іловайськ, в цьому випадку поїздка займе 0 г 24 хв. Між станціями Чумакове і 36 Км цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Чумакове - 36 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Чумакове 36 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Чумакове - 36 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6932 Мушкетове Іловайськ 07.30
Чумакове
07.54
36 Км
24 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Чумакове -36 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чумакове — 36 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 36 Км — Чумакове