У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дачна - Ім. Тараса Шевченка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дачна - Ім. Тараса Шевченка:

Поточний розклад електричок Дачна - Ім. Тараса Шевченка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 20 хв зі станції Дачна і прибуває на станцію Ім. Тараса Шевченка о 15 г 37 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6404 сполученням Помічна - Ім. Тараса Шевченка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 17 хв. Між станціями Дачна і Ім. Тараса Шевченка цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дачна - Ім. Тараса Шевченка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дачна Ім. Тараса Шевченка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дачна - Ім. Тараса Шевченка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6404 Помічна Ім. Тараса Шевченка 15.20
Дачна
15.37
Ім. Тараса Шевченка
17 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дачна -Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дачна — Ім. Тараса Шевченка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ім. Тараса Шевченка — Дачна