У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6404 Помічна — Ім. Тараса Шевченка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Помічна - Ім. Тараса Шевченка номер 6404 відправляється зі станції Помічна о 12.16 і прибуває на станцію Ім. Тараса Шевченка о 15.41 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6404 Помічна - Ім. Тараса Шевченка пролягає по таким станціям як Кар'єрна, Капустине, Улянівка, Войнівка, Турія, Капітанівка, Макіївка, Сердюківка, Червоний Хутір, Дачна, Мала Яблунівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Помічна 12.16
Адабаш 12.36 2 хв  12.38 20 хв 
Кар'єрна 12.47 1 хв  12.48 31 хв 
Червоний Граніт 12.55 1 хв  12.56 39 хв 
Капустине 13.03 2 хв  13.05 47 хв 
Олександрівка 13.13 1 хв  13.14 57 хв 
Улянівка 13.24 1 хв  13.25 1 г  8 хв 
Виска 13.30 2 хв  13.32 1 г  14 хв 
Войнівка 13.42 1 хв  13.43 1 г  26 хв 
Новомиргород 13.58 2 хв  14.00 1 г  42 хв 
Турія 14.10 1 хв  14.11 1 г  54 хв 
Радгоспна 14.16 1 хв  14.17 2 г 
Капітанівка 14.23 2 хв  14.25 2 г  7 хв 
Будо-Макіївка 14.33 1 хв  14.34 2 г  17 хв 
Макіївка 14.38 1 хв  14.39 2 г  22 хв 
Богунове 14.44 1 хв  14.45 2 г  28 хв 
Сердюківка 14.52 2 хв  14.54 2 г  36 хв 
Переїзна 15.02 1 хв  15.03 2 г  46 хв 
Червоний Хутір 15.09 1 хв  15.10 2 г  53 хв 
Софіївка 15.19 1 хв  15.20 3 г  3 хв 
Дачна 15.24 1 хв  15.25 3 г  8 хв 
Берегова 15.28 1 хв  15.29 3 г  12 хв 
Мала Яблунівка 15.32 1 хв  15.33 3 г  16 хв 
Хмельницька 15.35 1 хв  15.36 3 г  19 хв 
Ім. Тараса Шевченка 15.41 3 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6404 Помічна — Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031