У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6404 Помічна — Ім. Тараса Шевченка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Помічна - Ім. Тараса Шевченка номер 6404 відправляється зі станції Помічна о 12.16 і прибуває на станцію Ім. Тараса Шевченка о 15.41 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6404 Помічна - Ім. Тараса Шевченка пролягає по таким станціям як Кар'єрна, Капустине, Улянівка, Войнівка, Турія, Капітанівка, Макіївка, Сердюківка, Червоний Хутір, Дачна, Мала Яблунівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Помічна 12.16
Адабаш 12.36 2 хв  12.38 20 хв 
Кар'єрна 12.47 1 хв  12.48 31 хв 
Червоний Граніт 12.55 1 хв  12.56 39 хв 
Капустине 13.03 2 хв  13.05 47 хв 
Олександрівка 13.13 1 хв  13.14 57 хв 
Улянівка 13.24 1 хв  13.25 1 г  8 хв 
Виска 13.30 2 хв  13.32 1 г  14 хв 
Войнівка 13.42 1 хв  13.43 1 г  26 хв 
Новомиргород 13.58 2 хв  14.00 1 г  42 хв 
Турія 14.10 1 хв  14.11 1 г  54 хв 
Радгоспна 14.16 1 хв  14.17 2 г 
Капітанівка 14.23 2 хв  14.25 2 г  7 хв 
Будо-Макіївка 14.33 1 хв  14.34 2 г  17 хв 
Макіївка 14.38 1 хв  14.39 2 г  22 хв 
Богунове 14.44 1 хв  14.45 2 г  28 хв 
Сердюківка 14.52 2 хв  14.54 2 г  36 хв 
Переїзна 15.02 1 хв  15.03 2 г  46 хв 
Червоний Хутір 15.09 1 хв  15.10 2 г  53 хв 
Софіївка 15.19 1 хв  15.20 3 г  3 хв 
Дачна 15.24 1 хв  15.25 3 г  8 хв 
Берегова 15.28 1 хв  15.29 3 г  12 хв 
Мала Яблунівка 15.32 1 хв  15.33 3 г  16 хв 
Хмельницька 15.35 1 хв  15.36 3 г  19 хв 
Ім. Тараса Шевченка 15.41 3 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6404 Помічна — Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930