У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6404 Помічна — Ім. Тараса Шевченка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Помічна - Ім. Тараса Шевченка номер 6404 відправляється зі станції Помічна о 12.16 і прибуває на станцію Ім. Тараса Шевченка о 15.41 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6404 Помічна - Ім. Тараса Шевченка пролягає по таким станціям як Кар'єрна, Капустине, Улянівка, Войнівка, Турія, Капітанівка, Макіївка, Сердюківка, Червоний Хутір, Дачна, Мала Яблунівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Помічна 12.16
Адабаш 12.36 2 хв  12.38 20 хв 
Кар'єрна 12.47 1 хв  12.48 31 хв 
Червоний Граніт 12.55 1 хв  12.56 39 хв 
Капустине 13.03 2 хв  13.05 47 хв 
Олександрівка 13.13 1 хв  13.14 57 хв 
Улянівка 13.24 1 хв  13.25 1 г  8 хв 
Виска 13.30 2 хв  13.32 1 г  14 хв 
Войнівка 13.42 1 хв  13.43 1 г  26 хв 
Новомиргород 13.58 2 хв  14.00 1 г  42 хв 
Турія 14.10 1 хв  14.11 1 г  54 хв 
Радгоспна 14.16 1 хв  14.17 2 г 
Капітанівка 14.23 2 хв  14.25 2 г  7 хв 
Будо-Макіївка 14.33 1 хв  14.34 2 г  17 хв 
Макіївка 14.38 1 хв  14.39 2 г  22 хв 
Богунове 14.44 1 хв  14.45 2 г  28 хв 
Сердюківка 14.52 2 хв  14.54 2 г  36 хв 
Переїзна 15.02 1 хв  15.03 2 г  46 хв 
Червоний Хутір 15.09 1 хв  15.10 2 г  53 хв 
Софіївка 15.19 1 хв  15.20 3 г  3 хв 
Дачна 15.24 1 хв  15.25 3 г  8 хв 
Берегова 15.28 1 хв  15.29 3 г  12 хв 
Мала Яблунівка 15.32 1 хв  15.33 3 г  16 хв 
Хмельницька 15.35 1 хв  15.36 3 г  19 хв 
Ім. Тараса Шевченка 15.41 3 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6404 Помічна — Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31