У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6404 Помічна — Ім. Тараса Шевченка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6404 сполученням Помічна - Ім. Тараса Шевченка відправляється зі станції Помічна о 12.16 і прибуває на станцію Ім. Тараса Шевченка о 15.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кар'єрна, Капустине, Улянівка, Войнівка, Турія, Капітанівка, Макіївка, Сердюківка, Червоний Хутір, Дачна, Мала Яблунівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Помічна 12.16
Адабаш 12.34 2 хв  12.36 18 хв 
Кар'єрна 12.43 1 хв  12.44 27 хв 
Червоний Граніт 12.52 1 хв  12.53 36 хв 
Капустине 13.00 2 хв  13.02 44 хв 
Олександрівка 13.11 1 хв  13.12 55 хв 
Улянівка 13.22 1 хв  13.23 1 г  6 хв 
Виска 13.28 2 хв  13.30 1 г  12 хв 
Войнівка 13.38 1 хв  13.39 1 г  22 хв 
Новомиргород 13.54 2 хв  13.56 1 г  38 хв 
Турія 14.06 1 хв  14.07 1 г  50 хв 
Радгоспна 14.11 1 хв  14.12 1 г  55 хв 
Капітанівка 14.17 2 хв  14.19 2 г  1 хв 
Будо-Макіївка 14.27 1 хв  14.28 2 г  11 хв 
Макіївка 14.32 1 хв  14.33 2 г  16 хв 
Богунове 14.38 1 хв  14.39 2 г  22 хв 
Сердюківка 14.46 2 хв  14.48 2 г  30 хв 
Переїзна 14.57 1 хв  14.58 2 г  41 хв 
Червоний Хутір 15.06 1 хв  15.07 2 г  50 хв 
Софіївка 15.14 1 хв  15.15 2 г  58 хв 
Дачна 15.19 1 хв  15.20 3 г  3 хв 
Берегова 15.24 1 хв  15.25 3 г  8 хв 
Мала Яблунівка 15.28 1 хв  15.29 3 г  12 хв 
Хмельницька 15.32 1 хв  15.33 3 г  16 хв 
Ім. Тараса Шевченка 15.37 3 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6404 Помічна — Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031