У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дар'ївка - 226 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дар'ївка - 226 Км:

Поточний розклад електричок Дар'ївка - 226 Км включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 41 хв зі станції Дар'ївка і прибуває на станцію 226 Км о 10 г 11 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6355-6356 сполученням Черкаси - Умань, в цьому випадку поїздка займе 0 г 30 хв. Між станціями Дар'ївка і 226 Км цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дар'ївка - 226 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дар'ївка 226 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дар'ївка - 226 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6355-6356 Черкаси Умань 09.41
Дар'ївка
10.11
226 Км
30 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дар'ївка -226 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дар'ївка — 226 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 226 Км — Дар'ївка