У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6355-6356 Черкаси — Умань Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Черкаси - Умань номер 6355-6356 відправляється зі станції Черкаси о 06.45 і прибуває на станцію Умань о 13.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 43 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6355-6356 Черкаси - Умань пролягає по таким станціям як Білозір'я, Центральна, Володимирівка, Шпола, Іскрене, Багачеве, Розсохуватка, Гордишівка, Подібне, Христинівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Черкаси 06.45
Буддеталь 06.51 1 хв  06.52 6 хв 
898 Км Роз'їзд 07.00 1 хв  07.01 15 хв 
Степанки 07.10 1 хв  07.11 25 хв 
Білозір'я 07.16 1 хв  07.17 31 хв 
Хацьки 07.23 1 хв  07.24 38 хв 
Піонерська 07.28 1 хв  07.29 43 хв 
Сміла 07.35 1 хв  07.36 50 хв 
Центральна 07.39 1 хв  07.40 54 хв 
Сріблянка 07.41 1 хв  07.42 56 хв 
Ім. Тараса Шевченка 07.47 25 хв  08.12 1 г  2 хв 
Перегонівка 08.25 1 хв  08.26 1 г  40 хв 
Володимирівка 08.34 1 хв  08.35 1 г  49 хв 
Носачеве 08.43 1 хв  08.44 1 г  58 хв 
Цвіткове 08.52 8 хв  09.00 2 г  7 хв 
Сигнаївка 09.15 1 хв  09.16 2 г  30 хв 
Шпола 09.32 1 хв  09.33 2 г  47 хв 
Дар'ївка 09.36 1 хв  09.37 2 г  51 хв 
Васильків 09.43 1 хв  09.44 2 г  58 хв 
Прудянка 09.49 1 хв  09.50 3 г  4 хв 
Іскрене 09.55 1 хв  09.56 3 г  10 хв 
Стецівка 10.02 1 хв  10.03 3 г  17 хв 
226 Км 10.05 1 хв  10.06 3 г  20 хв 
Шахта 10.12 1 хв  10.13 3 г  27 хв 
Багачеве 10.19 1 хв  10.20 3 г  34 хв 
Звенигородка 10.29 1 хв  10.30 3 г  44 хв 
Катеринопіль 10.35 1 хв  10.36 3 г  50 хв 
Новоселиця 10.43 1 хв  10.44 3 г  58 хв 
Розсохуватка 10.50 1 хв  10.51 4 г  5 хв 
Степна 11.01 1 хв  11.02 4 г  16 хв 
Гусакове 11.05 1 хв  11.06 4 г  20 хв 
Тальне 11.12 1 хв  11.13 4 г  27 хв 
Гордишівка 11.21 1 хв  11.22 4 г  36 хв 
Шаласька 11.34 1 хв  11.35 4 г  49 хв 
161 Км 11.45 1 хв  11.46 5 г 
Поташ 11.58 1 хв  11.59 5 г  13 хв 
Подібне 12.12 1 хв  12.13 5 г  27 хв 
Яроватка 12.23 1 хв  12.24 5 г  38 хв 
132 Км 12.29 1 хв  12.30 5 г  44 хв 
Ліщинівка 12.35 1 хв  12.36 5 г  50 хв 
Христинівка 12.46 8 хв  12.54 6 г  1 хв 
Розсішки 13.07 1 хв  13.08 6 г  22 хв 
Паланка-1 13.12 1 хв  13.13 6 г  27 хв 
Паланка-2 13.15 1 хв  13.16 6 г  30 хв 
Умань 13.27 6 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6355-6356 Черкаси — Умань можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930