У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6355 Черкаси — Умань Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Черкаси - Умань номер 6355 відправляється зі станції Черкаси о 06.40 і прибуває на станцію Умань о 13.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 51 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 44 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6355 Черкаси - Умань пролягає по таким станціям як Хацьки, Ім. Тараса Шевченка, Балаклія-1, Клубна, Дар'ївка, 226 Км, Новоселиця, Гордишівка, Яроватка, Паланка-1.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Черкаси 06.40
Буддеталь 06.46 1 хв  06.47 6 хв 
898 Км Роз'їзд 06.55 1 хв  06.56 15 хв 
Степанки 07.04 1 хв  07.05 24 хв 
Білозір'я 07.10 1 хв  07.11 30 хв 
Хацьки 07.17 1 хв  07.18 37 хв 
Піонерська 07.22 1 хв  07.23 42 хв 
Сміла 07.29 1 хв  07.30 49 хв 
Центральна 07.33 1 хв  07.34 53 хв 
Сріблянка 07.36 1 хв  07.37 56 хв 
Ім. Тараса Шевченка 07.42 40 хв  08.22 1 г  2 хв 
Заводська 08.27 1 хв  08.28 1 г  47 хв 
Миколаївка 08.31 1 хв  08.32 1 г  51 хв 
Костянтинівка 08.34 1 хв  08.35 1 г  54 хв 
Перегонівка 08.40 1 хв  08.41 2 г 
Балаклія-1 08.45 1 хв  08.46 2 г  5 хв 
Балаклія-2 08.48 1 хв  08.49 2 г  8 хв 
Володимирівка 08.54 1 хв  08.55 2 г  14 хв 
Мельниківка 09.01 1 хв  09.02 2 г  21 хв 
Носачеве 09.06 1 хв  09.07 2 г  26 хв 
Клубна 09.10 1 хв  09.11 2 г  30 хв 
Калинівка 09.13 1 хв  09.14 2 г  33 хв 
Цвіткове 09.23 8 хв  09.31 2 г  43 хв 
Сигнаївка 09.46 1 хв  09.47 3 г  6 хв 
Шпола 10.03 1 хв  10.04 3 г  23 хв 
Дар'ївка 10.07 1 хв  10.08 3 г  27 хв 
Васильків 10.13 1 хв  10.14 3 г  33 хв 
Прудянка 10.19 1 хв  10.20 3 г  39 хв 
Іскрене 10.25 1 хв  10.26 3 г  45 хв 
Стецівка 10.32 1 хв  10.33 3 г  52 хв 
226 Км 10.35 1 хв  10.36 3 г  55 хв 
Шахта 10.42 1 хв  10.43 4 г  2 хв 
Багачеве 10.48 1 хв  10.49 4 г  8 хв 
Звенигородка 10.57 1 хв  10.58 4 г  17 хв 
Катеринопіль 11.02 1 хв  11.03 4 г  22 хв 
Новоселиця 11.10 1 хв  11.11 4 г  30 хв 
Розсохуватка 11.16 1 хв  11.17 4 г  36 хв 
Степна 11.26 1 хв  11.27 4 г  46 хв 
Гусакове 11.30 1 хв  11.31 4 г  50 хв 
Тальне 11.37 1 хв  11.38 4 г  57 хв 
Гордишівка 11.46 1 хв  11.47 5 г  6 хв 
Шаласька 11.59 1 хв  12.00 5 г  19 хв 
161 Км 12.10 1 хв  12.11 5 г  30 хв 
Поташ 12.22 1 хв  12.23 5 г  42 хв 
Подібне 12.35 1 хв  12.36 5 г  55 хв 
Яроватка 12.46 1 хв  12.47 6 г  6 хв 
132 Км 12.52 1 хв  12.53 6 г  12 хв 
Ліщинівка 12.58 1 хв  12.59 6 г  18 хв 
Христинівка 13.08 8 хв  13.16 6 г  28 хв 
Розсішки 13.29 1 хв  13.30 6 г  49 хв 
Паланка-1 13.34 1 хв  13.35 6 г  54 хв 
Паланка-2 13.37 1 хв  13.38 6 г  57 хв 
Умань 13.56 7 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6355 Черкаси — Умань можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728