У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6355-6356 Черкаси — Умань Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6355-6356 сполученням Черкаси - Умань відправляється зі станції Черкаси о 07.00 і прибуває на станцію Умань о 13.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 28 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 36 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Ім. Тараса Шевченка, Носачеве, Шпола, Прудянка, 226 Км, Звенигородка, Розсохуватка, Тальне, 161 Км, Яроватка, Христинівка, Паланка-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Черкаси 07.00
Білозір'я 07.19 1 хв  07.20 19 хв 
Сміла 07.35 8 хв  07.43 35 хв 
Ім. Тараса Шевченка 07.52 13 хв  08.05 52 хв 
Перегонівка 08.19 1 хв  08.20 1 г  19 хв 
Володимирівка 08.29 1 хв  08.30 1 г  29 хв 
Носачеве 08.37 1 хв  08.38 1 г  37 хв 
Цвіткове 08.51 12 хв  09.03 1 г  51 хв 
Сигнаївка 09.16 1 хв  09.17 2 г  16 хв 
Шпола 09.30 7 хв  09.37 2 г  30 хв 
Дар'ївка 09.40 1 хв  09.41 2 г  40 хв 
Васильків 09.48 1 хв  09.49 2 г  48 хв 
Прудянка 09.53 1 хв  09.54 2 г  53 хв 
Іскрене 10.00 1 хв  10.01 3 г 
Стецівка 10.08 1 хв  10.09 3 г  8 хв 
226 Км 10.11 1 хв  10.12 3 г  11 хв 
Шахта 10.17 1 хв  10.18 3 г  17 хв 
Багачеве 10.25 1 хв  10.26 3 г  25 хв 
Звенигородка 10.34 1 хв  10.35 3 г  34 хв 
Катеринопіль 10.40 1 хв  10.41 3 г  40 хв 
Новоселиця 10.48 1 хв  10.49 3 г  48 хв 
Розсохуватка 10.56 1 хв  10.57 3 г  56 хв 
Степна 11.05 1 хв  11.06 4 г  5 хв 
Гусакове 11.10 1 хв  11.11 4 г  10 хв 
Тальне 11.18 1 хв  11.19 4 г  18 хв 
Гордишівка 11.27 1 хв  11.28 4 г  27 хв 
Шаласька 11.44 1 хв  11.45 4 г  44 хв 
161 Км 11.54 1 хв  11.55 4 г  54 хв 
Поташ 12.06 1 хв  12.07 5 г  6 хв 
Подібне 12.18 1 хв  12.19 5 г  18 хв 
Яроватка 12.26 1 хв  12.27 5 г  26 хв 
132 Км 12.32 1 хв  12.33 5 г  32 хв 
Ліщинівка 12.37 1 хв  12.38 5 г  37 хв 
Христинівка 12.48 8 хв  12.56 5 г  48 хв 
Розсішки 13.06 1 хв  13.07 6 г  6 хв 
Паланка-1 13.13 1 хв  13.14 6 г  13 хв 
Паланка-2 13.17 1 хв  13.18 6 г  17 хв 
Умань 13.28 6 г  28 хв 

У розкладі поїзда 6355-6356 Черкаси — Умань можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031