У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6355 Черкаси — Умань Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Черкаси - Умань номер 6355 відправляється зі станції Черкаси о 06.38 і прибуває на станцію Умань о 13.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6355 Черкаси - Умань пролягає по таким станціям як Хацьки, Ім. Тараса Шевченка, Цвіткове, Васильків, 226 Км, Катеринопіль, Гусакове, 161 Км, 132 Км, Паланка-1.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Черкаси 06.38
Буддеталь 06.44 1 хв  06.45 6 хв 
Степанки 07.03 1 хв  07.04 25 хв 
Білозір'я 07.09 1 хв  07.10 31 хв 
Хацьки 07.16 1 хв  07.17 38 хв 
Піонерська 07.21 1 хв  07.22 43 хв 
Сміла 07.28 1 хв  07.29 50 хв 
Центральна 07.32 1 хв  07.33 54 хв 
Ім. Тараса Шевченка 07.40 32 хв  08.12 1 г  2 хв 
Перегонівка 08.24 1 хв  08.25 1 г  46 хв 
Володимирівка 08.33 1 хв  08.34 1 г  55 хв 
Носачеве 08.42 1 хв  08.43 2 г  4 хв 
Цвіткове 08.51 8 хв  08.59 2 г  13 хв 
Сигнаївка 09.14 1 хв  09.15 2 г  36 хв 
Шпола 09.31 1 хв  09.32 2 г  53 хв 
Дар'ївка 09.35 1 хв  09.36 2 г  57 хв 
Васильків 09.42 1 хв  09.43 3 г  4 хв 
Прудянка 09.48 1 хв  09.49 3 г  10 хв 
Іскрене 09.54 1 хв  09.55 3 г  16 хв 
Стецівка 10.01 1 хв  10.02 3 г  23 хв 
226 Км 10.04 1 хв  10.05 3 г  26 хв 
Шахта 10.11 1 хв  10.12 3 г  33 хв 
Багачеве 10.18 1 хв  10.19 3 г  40 хв 
Звенигородка 10.28 1 хв  10.29 3 г  50 хв 
Катеринопіль 10.34 1 хв  10.35 3 г  56 хв 
Новоселиця 10.42 1 хв  10.43 4 г  4 хв 
Розсохуватка 10.49 1 хв  10.50 4 г  11 хв 
Степна 11.00 1 хв  11.01 4 г  22 хв 
Гусакове 11.07 1 хв  11.08 4 г  29 хв 
Тальне 11.17 5 хв  11.22 4 г  39 хв 
Гордишівка 11.32 1 хв  11.33 4 г  54 хв 
Шаласька 11.50 1 хв  11.51 5 г  12 хв 
161 Км 12.01 1 хв  12.02 5 г  23 хв 
Поташ 12.13 1 хв  12.14 5 г  35 хв 
Подібне 12.23 1 хв  12.24 5 г  45 хв 
Яроватка 12.32 1 хв  12.33 5 г  54 хв 
132 Км 12.38 1 хв  12.39 6 г 
Ліщинівка 12.43 1 хв  12.44 6 г  5 хв 
Христинівка 12.53 5 хв  12.58 6 г  15 хв 
Розсішки 13.11 1 хв  13.12 6 г  33 хв 
Паланка-1 13.16 1 хв  13.17 6 г  38 хв 
Паланка-2 13.19 1 хв  13.20 6 г  41 хв 
Умань 13.31 6 г  53 хв 

У розкладі поїзда 6355 Черкаси — Умань можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930