У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дар'ївка - Прудянка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дар'ївка - Прудянка:

Поточний розклад електричок Дар'ївка - Прудянка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 41 хв зі станції Дар'ївка і прибуває на станцію Прудянка о 09 г 53 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6355-6356 сполученням Черкаси - Умань, в цьому випадку поїздка займе 0 г 12 хв. Між станціями Дар'ївка і Прудянка цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дар'ївка - Прудянка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дар'ївка Прудянка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дар'ївка - Прудянка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6355-6356 Черкаси Умань 09.41
Дар'ївка
09.53
Прудянка
12 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дар'ївка -Прудянка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дар'ївка — Прудянка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Прудянка — Дар'ївка