З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дебальцеве - Байрак
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Дебальцеве - Байрак:

Розклад поїздів і електричок Дебальцеве - Байрак на даний момент включає поїздів далекого прямування - 1, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 2. Перший поїзд відправляється зі станції Дебальцеве вранці о 05 г 00 хв і прибуває на кінцеву станцію о 05 г 52 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Дебальцеве о 13 г 35 хв і прибуває днем в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Дебальцеве до пункту прибуття Байрак становить 0 г 50 хв: найшвидший поїзд їде 0 г 42 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 0 г 57 хв.
Деякі поїзди від станції Дебальцеве до станції Байрак курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Дебальцеве - Байрак проїжджають через такі станції і населені пункти як: Абрикосовий, Вуглегірськ.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Дебальцеве - Байрак, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Дебальцеве - Байрак можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6610 Дебальцеве Ясинувата 05.00
Дебальцеве
05.52
Байрак
52 хв Курсує щоденно - переглянути
604/603 Луганськ Ясинувата 10.58
Дебальцеве
11.40
Байрак
42 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6649/6650 Дебальцеве Ясинувата 13.35
Дебальцеве
14.32
Байрак
57 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Дебальцеве -Байрак можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дебальцеве — Байрак

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Байрак — Дебальцеве

За маршрутом Дебальцеве - Байрак курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Дебальцеве - Байрак Показати тільки електрички сполученням Дебальцеве - Байрак