У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Делятин - Добротів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Делятин - Добротів:

Поточний розклад електричок Делятин - Добротів включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 42 хв зі станції Делятин і прибуває на станцію Добротів о 17 г 56 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6442 сполученням Ворохта - Коломия, в цьому випадку поїздка займе 0 г 14 хв. Між станціями Делятин і Добротів цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Делятин - Добротів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Делятин Добротів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Делятин - Добротів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6442 Ворохта Коломия 17.42
Делятин
17.56
Добротів
14 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Делятин -Добротів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Делятин — Добротів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Добротів — Делятин