У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6442 Ділове — Коломия Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Ділове - Коломия номер 6442 відправляється зі станції Ділове о 14.15 і прибуває на станцію Коломия о 19.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6442 Ділове - Коломия пролягає по таким станціям як Рахів, Кваси, Ясіня, Вороненко, Татарів, Ямна, Дора, Добротів, Саджавка, Товмачик.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

12, 14, 15, 16, 17, 18, 19 листопада ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ділове 14.15
Берлибаш 14.28 1 хв  14.29 13 хв 
Рахів 14.58 6 хв  15.04 43 хв 
Білин 15.17 1 хв  15.18 1 г  2 хв 
Кваси 15.30 1 хв  15.31 1 г  15 хв 
Свидовець 15.49 1 хв  15.50 1 г  34 хв 
Ясіня 16.00 3 хв  16.03 1 г  45 хв 
Лазещина 16.18 1 хв  16.19 2 г  3 хв 
Вороненко 16.38 3 хв  16.41 2 г  23 хв 
Ворохта 16.54 5 хв  16.59 2 г  39 хв 
Татарів 17.12 1 хв  17.13 2 г  57 хв 
Микуличин 17.28 2 хв  17.30 3 г  13 хв 
Ямна 17.39 1 хв  17.40 3 г  24 хв 
Яремче 17.46 4 хв  17.50 3 г  31 хв 
Дора 17.56 1 хв  17.57 3 г  41 хв 
Делятин 18.04 3 хв  18.07 3 г  49 хв 
Добротів 18.19 1 хв  18.20 4 г  4 хв 
Ланчин 18.26 1 хв  18.27 4 г  11 хв 
Саджавка 18.40 1 хв  18.41 4 г  25 хв 
Іванівці 18.49 1 хв  18.50 4 г  34 хв 
Товмачик 18.58 1 хв  18.59 4 г  43 хв 
Раківчик 19.06 1 хв  19.07 4 г  51 хв 
Коломия 19.25 5 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6442 Ділове — Коломия можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031