У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6442 Ділове — Коломия Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Ділове - Коломия номер 6442 відправляється зі станції Ділове о 14.17 і прибуває на станцію Коломия о 19.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 53 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6442 Ділове - Коломия пролягає по таким станціям як Берлибаш, Білин, Свидовець, Лазещина, Ворохта, Микуличин, Яремче, Делятин, Ланчин, Іванівці, Раківчик.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Ділове – Коломия складає 63.00 гривень. Відстань між станціями – 120.1 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

В доби 22, 23, 24, 25 квітня, 07, 08, 09, 10, 13, 14, 15, 16, 20, 21, 22, 23 травня пропустити корегованим розкладом: до ст. Яремче згідно діючого розкладу Яремче 17.42-17.44 Дора 17.49-17.50 Делятин 17.56-18.16 далі згідно діючого розкладу.На дільниці Ворохта-Ділове-Ворохта ходу не буде. Змінено розклад руху поїзда відправленням із Ворохти 28, 29, 30, 31 травня об 16.58 Татарів-Буковель 17.10-17.11 Микуличин 17.24-17.26 Ямна 17.36-17.37 Яремче 17.42-17.44 Дора 17.49-17.50 Делятин 17.56-18.16, далі згідно діючого розкладу.(на дільниці Ворохта –Ділове в ходу не буде). Змінено розклад поїздів Коломия–Ділове – Коломия відправленням із Коломиї та Ділове 04, 05, 06, 07 червня – відмінити.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ділове 14.17
Центр Європи 14.27 1 хв  14.28 10 хв 
Берлибаш 14.30 1 хв  14.31 13 хв 
Рахів 15.00 7 хв  15.07 43 хв 
Білин 15.20 1 хв  15.21 1 г  3 хв 
Кваси 15.33 1 хв  15.34 1 г  16 хв 
Свидовець 15.52 1 хв  15.53 1 г  35 хв 
Ясіня 16.03 2 хв  16.05 1 г  46 хв 
Лазещина 16.19 1 хв  16.20 2 г  2 хв 
Вороненко 16.43 2 хв  16.45 2 г  26 хв 
Ворохта 16.55 3 хв  16.58 2 г  38 хв 
Татарів 17.10 1 хв  17.11 2 г  53 хв 
Микуличин 17.24 2 хв  17.26 3 г  7 хв 
Ямна 17.36 1 хв  17.37 3 г  19 хв 
Яремче 17.42 20 хв  18.02 3 г  25 хв 
Дора 18.07 1 хв  18.08 3 г  50 хв 
Делятин 18.14 2 хв  18.16 3 г  57 хв 
Добротів 18.30 1 хв  18.31 4 г  13 хв 
Ланчин 18.37 1 хв  18.38 4 г  20 хв 
Саджавка 18.49 1 хв  18.50 4 г  32 хв 
Іванівці 18.57 1 хв  18.58 4 г  40 хв 
Товмачик 19.06 1 хв  19.07 4 г  49 хв 
Раківчик 19.15 1 хв  19.16 4 г  58 хв 
Коломия 19.36 5 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6442 Ділове — Коломия можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930