З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Делятин - Вороненко
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Делятин - Вороненко:

Розклад поїздів і електричок Делятин - Вороненко на даний момент включає поїздів далекого прямування - 1, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 1. Перший поїзд відправляється зі станції Делятин вранці о 10 г 23 хв і прибуває на кінцеву станцію о 11 г 48 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Делятин о 20 г 56 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Делятин до пункту прибуття Вороненко становить 1 г 25 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 25 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 1 г 25 хв.
Деякі поїзди від станції Делятин до станції Вороненко курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Делятин - Вороненко проїжджають через такі станції і населені пункти як: Дора, Татарів.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Делятин - Вороненко, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Делятин - Вороненко можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6441 Коломия Рахів 10.23
Делятин
11.48
Вороненко
1 г 25 хв Курсує щоденно - переглянути
606К Львів Рахів 20.56
Делятин
22.21
Вороненко
1 г 25 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Делятин -Вороненко можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Делятин — Вороненко

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Вороненко — Делятин

За маршрутом Делятин - Вороненко курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Делятин - Вороненко Показати тільки електрички сполученням Делятин - Вороненко