У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6441 Коломия — Ділове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Коломия - Ділове номер 6441 відправляється зі станції Коломия о 08.10 і прибуває на станцію Ділове о 13.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 6 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6441 Коломия - Ділове пролягає по таким станціям як Товмачик, Саджавка, Добротів, Дора, Ямна, Татарів, Вороненко, Ясіня, Кваси, Рахів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

12, 14, 15, 16, 17, 18, 19 листопада ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коломия 08.10
Раківчик 08.28 1 хв  08.29 18 хв 
Товмачик 08.37 1 хв  08.38 27 хв 
Іванівці 08.45 1 хв  08.46 35 хв 
Саджавка 08.53 1 хв  08.54 43 хв 
Ланчин 09.07 1 хв  09.08 57 хв 
Добротів 09.14 1 хв  09.15 1 г  4 хв 
Делятин 09.27 3 хв  09.30 1 г  17 хв 
Дора 09.39 1 хв  09.40 1 г  29 хв 
Яремче 09.47 4 хв  09.51 1 г  37 хв 
Ямна 09.58 1 хв  09.59 1 г  48 хв 
Микуличин 10.09 2 хв  10.11 1 г  59 хв 
Татарів 10.24 1 хв  10.25 2 г  14 хв 
Ворохта 10.37 31 хв  11.08 2 г  27 хв 
Вороненко 11.21 1 хв  11.22 3 г  11 хв 
Лазещина 11.35 1 хв  11.36 3 г  25 хв 
Ясіня 11.46 1 хв  11.47 3 г  36 хв 
Свидовець 11.54 1 хв  11.55 3 г  44 хв 
Кваси 12.11 1 хв  12.12 4 г  1 хв 
Білин 12.22 1 хв  12.23 4 г  12 хв 
Рахів 12.35 10 хв  12.45 4 г  25 хв 
Берлибаш 13.01 1 хв  13.02 4 г  51 хв 
Ділове 13.25 5 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6441 Коломия — Ділове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031