У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6441 Коломия — Ділове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Коломия - Ділове номер 6441 відправляється зі станції Коломия о 08.11 і прибуває на станцію Ділове о 13.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 4 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6441 Коломия - Ділове пролягає по таким станціям як Товмачик, Саджавка, Добротів, Дора, Ямна, Татарів, Вороненко, Ясіня, Кваси, Рахів, Центр Європи.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Коломия – Ділове складає 63.00 гривень. Відстань між станціями – 120.1 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

В доби 22, 23, 24, 25 квітня, 07, 08, 09, 10, 13, 14, 15, 16, 20, 21, 22, 23 травня пропустити до ст. Ворохта корегованим розкладом до ст. Делятин діючим розкладом Делятин 09.32-10.00 Дора 10.08-10.09 Яремче 10.16-10.18 далі діючим розкладом.На дільниці Ворохта-Ділове-Ворохта ходу не буде. Змінено розклад руху поїзда відправленням із Коломиї 28,29, 30, 31 травня пропустити до станції Ворохта і зворотно зміненим розкладом:до станції Делятин згідно діючого розкладу, Делятин 09.32-10.00 Дора10.08-10.09 Яремче 10.16-10.18 Ямна 10.25-10.26 Микуличин 10.36-10.38 Татарів-Буковель 10.51-10.52 Ворохта 11.05 (на дільниці Ворохта –Ділове в ходу не буде). Змінено розклад поїздів Коломия–Ділове – Коломия відправленням із Коломиї та Ділове 04, 05, 06, 07 червня – відмінити.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коломия 08.11
Раківчик 08.28 2 хв  08.30 17 хв 
Товмачик 08.38 1 хв  08.39 27 хв 
Іванівці 08.46 1 хв  08.47 35 хв 
Саджавка 08.54 1 хв  08.55 43 хв 
Ланчин 09.06 1 хв  09.07 55 хв 
Добротів 09.14 1 хв  09.15 1 г  3 хв 
Делятин 09.32 4 хв  09.36 1 г  21 хв 
Дора 09.44 1 хв  09.45 1 г  33 хв 
Яремче 09.52 27 хв  10.19 1 г  41 хв 
Ямна 10.25 1 хв  10.26 2 г  14 хв 
Микуличин 10.36 2 хв  10.38 2 г  25 хв 
Татарів 10.51 1 хв  10.52 2 г  40 хв 
Ворохта 11.05 2 хв  11.07 2 г  54 хв 
Вороненко 11.20 1 хв  11.21 3 г  9 хв 
Лазещина 11.38 1 хв  11.39 3 г  27 хв 
Ясіня 11.49 2 хв  11.51 3 г  38 хв 
Свидовець 11.58 1 хв  11.59 3 г  47 хв 
Кваси 12.15 1 хв  12.16 4 г  4 хв 
Білин 12.25 1 хв  12.26 4 г  14 хв 
Рахів 12.40 10 хв  12.50 4 г  29 хв 
Берлибаш 13.06 1 хв  13.07 4 г  55 хв 
Центр Європи 13.19 1 хв  13.20 5 г  8 хв 
Ділове 13.30 5 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6441 Коломия — Ділове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930