У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Демківка - Козачий Хутір
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Демківка - Козачий Хутір:

Поточний розклад електричок Демківка - Козачий Хутір включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 31 хв зі станції Демківка і прибуває на станцію Козачий Хутір о 17 г 27 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6424 сполученням Вапнярка - Умань, в цьому випадку поїздка займе 1 г 56 хв. Між станціями Демківка і Козачий Хутір цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Улянівка(15.40), Губник(16.13), Кублич(16.55), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Демківка - Козачий Хутір, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Демківка Козачий Хутір ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Демківка - Козачий Хутір можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6424 Вапнярка Умань 15.31
Демківка
17.27
Козачий Хутір
1 г 56 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Демківка -Козачий Хутір можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Демківка — Козачий Хутір

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Козачий Хутір — Демківка